• organix'in şampuanları, saç kremleri, bakım yağları ve procsin'in yüz maskeleri.

saçlarımı çok sık boyadığım için uçları harap oluyor bir süre sonra. defalarca şampuan ve saç kremi değiştirdim, her yeri didik didik aradım. hiçbir şey organix'in hindistan cevizli saç kremi kadar iyi gelmedi. üstelik inanılmaz güzel kokuyor.
    hal böyle olunca seriyi tamamlayıp şampuanını ve bakım yağını da aldım, üçü bir arada toparladı saçlarımı.

procsin'in bütün maskelerini denedim, aralarında en iyisi gold mask adını verdikleri aktif karbon kil maskesi. siyah noktadan eser kalmıyor, öyle diyeyim. biraz fazla kurutmak gibi bir etkisi var yalnız; yüzünüzün aşırı hassas bölgelerine sürmemenizi ve sonrasında sağlam bir nemlendirici kullanmanızı tavsiye ederim.
    nar çekirdeği özlü maskesi de çok güzel. anında canlandırıyor, pırıl pırıl yapıyor cildi. günlük temizlik içinse cadıfındığı toniğini önerebilirim, yağ dengeleme konusunda çok iyi.

ürünler pahalı biraz ama kendi internet sitelerinde ve cosmo home'un sitesinde büyük indirimler oluyor, bir maskeye 80 tl vermek zorunda kalmıyorsunuz. gratis ve rossmann indirimlerini* de bekleyebilirsiniz.
  • jilet permatik banyo için olanı vazgeçilmezim. koltukaltı ve etek bölgesini traşlamak için biçilmiş kaftan. 90'lı yıllardaki reklam sloganı gibi oldu ama gerçeklerden kaçamayız. buraya pahalı ürünler yazıp yalan söyleyemem.
hesabın var mı? giriş yap