• uzun süreli kullanıcıların başına gelen bir sendrom.sanırım ben uzun zamandır kullanıyom sözlüğü, bişeyi yazıp yazmadığımı hatırlamaz oluyorum, arayınca bulamayınca rüyamda girdim herhal deyip tekrar giriyorum aynı entry yi elli kere.
    (bkz: ben eskiyim intibagi)
  • bi başlık görür insan, aklından geçirirsin bişey, hah yazayım ben bunu dersin. aa bi açarsın başlığı ulan zaten yazmışsın... gülümser geçersin ama bunak mıyım dersin içinden.
  • adını yazarsın aradığım yazar yerine. sonra önüne gelir bilmemkaçtane entry. bakarsın , ulan ben bunu ne zaman yazmışım ya, du bi okuyım bakiym ne yazmışım dersin. büyük ihtimalle kafa iyiyken yazılmıştr bu entryler..
  • fakat entry sayisinin coklugundan ziyade uzun suredir sozluge takiliyor olmaktir ana sebebi..
  • insanin kendi yazdiklarina koparak gülmesi sonrasinda elin gittiği yüceltme butonunun yerinde olmamasi...
  • "-hasiktir bunu benden ba$ka kim biliyormu$?! kimin aklina gelmi$?!" deyip altinda kendi nick'ini gormek,
    "-helal ulan bu oglana cok duzgun yazmi$..." deyip sag altta kendi nick'ini gormek,
    gibi suser hastaliklarindan birisi.
  • aynı başlığın altına 3 kere aynı şeyi yazmanın nedeni olan durum...
  • "neler yazmışım acaba" diyerek hayvan arada kendini arattıran suserın "ben bunları ne zaman yazdım yaw" diye tepki göstermesi.
  • sözlükte yazılan entrylerin artmasıyla doğru miktarda çoğalan insani hırsın önüne geçilemez cazibesiyle açılan tüm başlıklara ortadan atlamayla oluşan; beynin spesifik etkilerini yerine getirememesinden kaynaklı durum, hal ve vaziyettir. artık entry girmek için girilen entryler olgusal anlamda birşey ifade etmemekte ve kişiyi android pozisyonuna girmesi ila oluşan paradigmadır.
  • o da bir şey mi attığım mesajlari unutur hale geldim.karantinanın belleğe de zarari var sanirsam.
hesabın var mı? giriş yap