şükela:  tümü | bugün
 • altina yazilanlar kan araniyor duyurularindan haberdar olmak isteyen yazarlarin olan biten bolumunde otomatik olarak cikacak ozel bir ba$liktir. (evet)

  ozel bir ba$lik oldugundan diger ozel ba$liklar gibi sozluk kurallari gecerli degildir. kan ya da benzer acil medikal ihtiyac barindirmayan nitelikte entry'ler silinecektir. bir kotuye kullanma tespit edilirse ilgili yazarin hesabi da tamamen kapatilabilir.

  yazarlarin direkt tanimadiklari bilmedikleri insanlar hakkinda kan duyurusu yapmasi ba$kalarinin ozel hayatlarina zarar olu$turabileceginden yasaktir.

  bu ba$liga yazilan entry'ler uzerinden 30 gun gectikten sonra verilen telefon adres gibi ozel bilgilerin kotuye kullanilmasini engellemek amaciyla otomatik silinip yazarlarin cop tenekesine gonderilirler. daha uzun vadeli duyuru yapmak isteyenler silindikce tekrar giri$ yapabilirler.
 • yeditepe üniversitesi'nde işletme bölümü hocalarımızdan mehmet atilla öner'in bursa kızılay kan merkezi'ne verilmek üzere b rh negatif trombosit ihtiyacı vardır.

  nadir bulunan kan gruplarından olduğu için ve trombosit arandığı için ne kadar çok bu kan bulunursa o kadar faydalı.

  yardımlarınız çok kıymetli.
 • (bkz: 80594621)

  bursa kızılay kan merkezi'ne gidip mehmet atilla öner için b rh negatif kan vermek istiyorum demeniz yeterli. b rh negatif kan grubu zaten hali hazırda zor bulunan kan grubuyken bir de uygun trombosit bulabilmek cidden imkansıza yakın. dolayısıyla bursa civarında olan kişiler sevabına bir el atıverse...
 • çukurova üniversitesi balcalı hastanesinde nakil ünitesinde yatan feyaz kozlu için 5 ünite ab rh (+) pozitif kana ihtiyaç vardır. yardımcı olabilecekler için iletişim: 05416508429
 • #istanbul bahçelievler medicalpark hastanesi miraç mingü için o+pozitif #trombosit iletişim:0544 535 72 56 yılmaz 26.08.2018 -11:14
 • kartal lütfi kırdar eğitim araştırma hastanesinde yatan hastamız meryem (yıldırım) atak için b rh (+) pozitif kana ihtiyaç vardır.
  iletişim: kübra nur fidan 0553 670 0801
 • kartal koşuyolu yüksek ihtisas hastanesinde kalp ameliyatı olacak hastamız için b rh negatif taze kana ihtiyaç var. kartal maltepe civarında gitme imkanı olanlar, 30 ağustos'ta anadolu adliyesi yanındaki kızılay kan merkezine bünyamin arslan adına kan verebilirse çok makbule geçecek.
 • merhaba,
  acaba "acil kan aranıyor ilanları" başlığına hacettepe üniversitesi tıp fakültesinde yatan hastam için kan ve trombosit rh(+) olmak kaydıyla kan ihtiyacımızı yazabilir misin? iletişim için 05513908765
  yardımın için şimdiden teşekkür ederim.

  not: alintidir.
 • istanbul bahçelievlerde kemoterapi gören yusuf kardeşimize ab pozitif kan gerekiyor.

  iletişim: 0538 474 47 17
 • **acil* arkadaşlar bir arkadaşımızın bebeği için çok acil kana ihtiyaç var. mümkünse kendi gruplarınızda da paylaşabilirmisiniz, teşekkürler??
  *uludağ üniversitesi tıp fakültesinde yatmakta olan 1 aylık göktürk yetişti bebek icin ab- kan aranıyor. irtibat için babası onur yetişti'ye bu numaradan ulasabilirsiniz: +90 549 385 00 19*