şükela:  tümü | bugün
 • altina yazilanlar kan araniyor duyurularindan haberdar olmak isteyen yazarlarin olan biten bolumunde otomatik olarak cikacak ozel bir ba$liktir. (evet)

  ozel bir ba$lik oldugundan diger ozel ba$liklar gibi sozluk kurallari gecerli degildir. kan ya da benzer acil medikal ihtiyac barindirmayan nitelikte entry'ler silinecektir. bir kotuye kullanma tespit edilirse ilgili yazarin hesabi da tamamen kapatilabilir.

  yazarlarin direkt tanimadiklari bilmedikleri insanlar hakkinda kan duyurusu yapmasi ba$kalarinin ozel hayatlarina zarar olu$turabileceginden yasaktir.

  bu ba$liga yazilan entry'ler uzerinden 30 gun gectikten sonra verilen telefon adres gibi ozel bilgilerin kotuye kullanilmasini engellemek amaciyla otomatik silinip yazarlarin cop tenekesine gonderilirler. daha uzun vadeli duyuru yapmak isteyenler silindikce tekrar giri$ yapabilirler.
 • arkadaşımın kartal koşuyolu kalp hastasinde yatan babası için arh negatif kan ihtiyacı bulunmaktadır, isim: hüseyin kahraman, kızılaydan da kan verilebilir, desteğinize şimdiden teşekkürler

  yer: istanbul
 • acil ege universitesi kan unitesine a+ kan verecek insanlar lazim. bir baslik acabilir misin? ıletisim icin: mustafa bey 0532 737 86 71
  bir çaylak arkadaş rica etti iletişimi bu numaradan sağlayabilirsiniz
 • ege universitesi cocuk yogun bakimda yatan oglum çağan ege sezenler için 0rh- taze kana ihtiyacımız olacak. arandığında gelebilecek ve 0rh- kan verebilecek arkadaşlara ihtiyacımız var. tel:0533 059 28 23
  yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
 • göztepe medikal onkoloji hastanesi'nde yatmakta olan ilik nakli yapılmış 8 aylık bebeğe acil ab rh (-) kan gerekiyor (kan plazması).

  iletişim: 0546 974 80 32 (semra şermin)

  durum gerçekten acil. şimdiden çok teşekkür ederim.
 • yarin sabah siyami ersek gogus kalp ve damar hastanesinde ameliyat olacak 1 aylik bebek icin acil taze kan ihtiyaci var arkadaslar. yardimci olabilecek, 0 rh+ (0 grubu rh pozitif) kan verebilecek arkadaslarimiz lutfen:

  05322204976

  çağlar abatay ile irtibata gecsin.

  acil taze kan cagrisidir.

  edit: bebek 1 aylikmis. duzeltildi.
 • 0 rh + bebek için yarın sabaha aranıyor.

  görünür kılalım. zor bir kan grubu.
 • (bkz: 29 ekim 2018 acil taze kan ihtiyacı)

  yarin sabah siyami ersek gogus kalp ve damar hastanesinde ameliyat olacak 1 aylik bebek icin acil taze kan ihtiyaci var arkadaslar. yardimci olabilecek, 0 rh+ (0 grubu rh pozitif) kan verebilecek arkadaslarimiz lutfen:

  05322204976

  çağlar abatay ile irtibata gecsin.

  acil taze kan cagrisidir.
 • arkadaslar 1 aylik bebek yarin sabah ameliyata girecek ve taze kan gerekiyor.

  0 rh+

  05322204976

  çağlar abatay