• günde üç tane kaldırsan ayda doksan erkek insanı eder ki yılda...regl günlerini düşmedik bi dakka.
    (bkz: hesaplayan kadın)
  • izdivaç programında mıyız arkadaş.oyle olduğunu bana kanıtlayin.
  • (bkz: yaran yanlış okumalar)

sözlükten erkek aldırmak

aldırılabilir, aldatılabilir, kürtaj olabilir, emekli subay olabilir

volkan sen misin?
  • te allahım
  • biz erkekler kadın konusunda seçici davranabilen yaratıklar değiliz ama bu cümle bu nedenle yanlış değil aksine bu nedenle doğru. şöyleki :

çoğumuz o kadar amsalak ki bir umut (ne umudu olduğu malum) uğruna en olmayacak kadına bile ilgi göstermekten, zaman, emek, para harcamaktan gocunmaz. böyle bir eril tiple muhatap olan türün dişisi de bunu sonuna kadar kullanır. geriye dönüp baktığında kadınları kullandığını sanarken kullanıp atılanın çoğunlukla kendi olduğunu anlayan tecrübeli erkeğe de ihtiyar denir. dolayısı ile erkek kaldırmak sözcüğü de bu şekilde anlam bulmuş olur dişiler için. hiç öyle mümkün değildir falan demeyin.

siz siz olun birini kaldırmaya çalışmayın beliniz incinir sonra. ne zaman ki ilişkiyi almak vermek, kaldırmak ekseninden değil sağlıklı bir açıdan görmeye başlarız o zaman kadın erkek ilişkileri de doğru zemine oturur.
  • mutemadiyen kadin yazarlarimizdan (genelde caylak) mesaj aliyorum. gorusmek istiyorlar. bazen merak ediyorum bobrek.avi mi diye. olumsuz donus yapinca da kuduruyorlar. gercekten anlayamiyorum.

gecenlerde bir tanesi yazmisti, daha ikinci mesajdan "goruselim buradan konusmayi sevmiyorum" tarzi bir sey demisti. bir baskasi da ucuncu mesajdan bir seyler icelim kafasina girmisti falan. yani iste, bu da boyle bir animdir.
  • yavaş kaldır,saçın başın dağılmasın.
  • (bkz: vinç)
    (bkz: forklift)
    (bkz: calaska)
hesabın var mı? giriş yap