• pek bir heyecansız bir ilişkiye yelken açmak manasına gelebilecek durumdur.

ilk buluşma;

- selam, ben...
    + aaaaa, tam yazdığın gibiymişsin. uzun, kumral, bira göbekli!
    - ehm. iltifat olarak algılıyorum. nereye gitmek istersin? bence...
    + nevizade di mi? orayı çok sevdiğini okumuştum.
    - yani... hadi o zaman.

on dakika sonra...

- ben bir...
    + tekila! yalnız limonu içine sokmayın, tadının bozulduğunu düşünüyor.
    - teşekkür ederim...
    + düz saçtan hoşlandığını biliyorum. senin için böyle yaptırdım! az kalsın kırmızı oje sürecektim. son anda hiç sevmediğini hatırladım.
    - ne kadar şekersin... en son...
    + sevgilinden seni hiç anlamadığı için ayrılmıştın. burası muhtemelen sana onu hatırlatıyor. itiraflarından birinde bahsetmiştin.
    - yok onu demeyecektim, en son içtiğimde...
    + çok feci kusmuştun, hatta az kalsın garsondan dayak yiyordun di mi? haha çok komikti o anın, nasıl yarıldım!
    - beni...
    + şaşırtıyorum di mi? bir kadında aradığın en önemli şeyin bu olduğunu görmüştüm. bu kadar iyi anlaşacağımızı hiç düşünmüyordum ahmet, çok mesutum!
    - nalan, bir şey söylemek...
    + hayyııırrrrrrrrr. ayrılmadan önce söylediğin son sözlerde vardı bu. daha çok erken ahmet, son ilişkinde de aynı şeyi yaşamıştın. yapma bunu!
    - höööööyytttt!!! töbe lan bir daha da...
    + aaa, inanmadığını sanıyordum?
    - ...
  • ben de dahil olmak üzere çoğunluk kafadan kontak olduğu için hacı hacıyı tekkede bulur sözünün sağlamasıdır. burda bulduğunuz bipolar, borderline, narsistik, sosyopat, bağımlı kişilik ya da asosyal çıkmazsa paranız iade. *
  • hemen bok atmaya hiç gerek yok..
    şahane olaydır.
    yaşadım ordan biliyorum.

ben açıkçası barda kesişmelerle başlayan bir sevgililik sürecinden çok daha kıymetli ve makul buluyorum.
    haldır haldır yazıyosunuz arkadaşım burda.. içinizi dışınızı döküyosunuz.. sonra aynı konu üzerinde birbirinizden farklı düşüncelerinizi paylaşıyosunuz..
    bir entry numarası gönderip, bunun üzerinden hareket edip bambaşka mecralara saatler sürebilecek bir yazılı yolculuğa çıkıyorsunuz beraber..

ortak mekanlarınıza bir adetini daha ekliyorsunuz.
    hani çok şahane bi resim görürsünüz ve ona göstermek istersiniz ya
    ya da enfes bir şarkıyı o da dinlemeden gözünüze uyku girmez..

ha işte bunlar hep ilişkiyi kuvvetlendiren öğelerdir di mi.
    al sana bi tane daha.. .çok süper bi başlık görüp de ona okutmadan duramaz olursunuz.

makul işler yani arkadaşlar.. ödünüz kopmasın sözlükten sevgili edinicez diye..

herhangi bir sevgililik sürecinin içerdiği mantıkdışılıktan daha fazlasına sahip değildir sözlükten edinilen sevgiliyle süren ilişki..

asosyal damgası yiyebilirsiniz.. o mümkün.. ancak bence tamamiyle de mesnetsiz.

ha henüz bitmeyenini tecrübe etmediğimdendir ki, uzun solukluluğu hakkında ahkam kesemiycem. orası ayrı..
    dağılabilirsiniz.
  • çoook ama çoook yalnız yazarların,kendilerine bile itiraf edemedikleri halde kafalarının bir yerlerinde aslında ümidini taşıdıkları durum...
  • tanışma,
    badilere ekleme,
    entryleri didikleme,
    sözlükten mesajlaşma,
    whatsappa geçiş,
    ilk buluşma,
    nick altına yazma,
    uygun başlıklarda ondan bahsetme,
    kavga,
    nick altlarının silinmesi,
    uygun başlıklarda laf sokma,
    ayrılığın ilanı,
    istiklal marşı ve kapanış.
    şeklinde devam eden süreçtir.
  • sevgili her yerden edinilebilir. aşk tesadüfleri sever
  • sozlugu gectim, disaridan bile duzgun birini bulmaniz milyonda bir. yani bosa kurek sallamaktan ziyade zaman kaybindan baska bir sey olmaz sizler icin.
  • (bkz: sevgili sahiplenmek)

bir barınak algısı oluştu bende.
  • benim var böyle bir arkadaşım.

sözlükten tanıştılar, buluştular. uzun süredir birlikteler, hatta şuan beraber yaşıyorlar. yakın zamanda da evlenmeyi düşünüyorlar. ikisi de çok tatlı, çok şeker insanlar. umarım hep böyle mutlu olurlar.
  • sözlükte karşı cins hakkında entry girmenin son bulmasını beraberinde getiren eylem.
hesabın var mı? giriş yap