• gittim,kaldım pişman oldum.aynı fiyata çok daha iyilerinde kaldım.
  • bilumum kongrelerde ana kongre otelinin yancısı, tüm asistanların otelidir. yancı derken kötülüyoruz sanılmasın. fiyatları daha uygun olduğundan ayarlanıyor sanırım. biz rahatız, otel güzel, ordan burdan böyle yırtık dondan çıkar gibi hocalar fırlamıyor sjdgfsk
  • geçen sene tatil için tercih ettiğim hint temalı belek oteli.konum olarak mükemmel,yemek ve içki kalitesi iyi,havuzu ve alanı çok geniş.tek sıkıntı otelin içinde manasız, ağır bir baharat kokusu hakim.tamam otelin ismi ön plana çıkartılmak istenmiş fakat abartmamak gerek.
  • sahibi ankara'daki içkale otelle aynıdır. antika tarzı mobilyalarla döşenmiştir. sahibinin lakabı da hanımağadır.
  • hintli mimarlar tarafindan projesi cizilen otel. ic mimarisini de hintliler yapmis.

hatta lobisindeki koltuklar da ozel olarak hindistandan getirtilmis, ancak yenilerinin siparislerinin de verilme zamani gelmis de geciyor. cunku oyle gosterisli bir otele kadifeleri dokulmus ve kirden renkleri koyuya donmus koltuklar hic yakismiyor.

ayrica restoranin catisi ve lobinin catisi elden gecirilirse iyi olur. yagmurda oturacak ya da yemek yiyecek olsak disari cikardik di mi? ama restoranda akan yerin altina ayakli icki kovasi koyan garsonu kutluyorum burdan, pratik zeka bu olsa gerek ama bu yaptigin durumu kurtarmadi ben diyim sana.
  • şu an çoğu web sitesine reklam veren artık rahatsızlık derecesine ulaşan reklam politikasını izleyen otel..
  • antalya belek'te bulunan, nadire içkale'ye ait, 5 yıldızlı, herşey dahil sistemiyle çalışan otel.
    konum olarak, daha çok bilinmeleri açısından, adam and eve, voyage belek, maxx royal gibi oteller ile yan yanadır.
    her şeyi ile gayet güzeldir ancak o havuz tabanı karolarının mutlaka ama mutlaka elden geçirilmesi lazımdır. yer yer sökülmüş, çoğu yerde ayağa batıyor filan. o koca otele hiç yakışmıyor.
  • kendi internet bağlantı alanında tripadvisor'ı bloklayan hotel. sanırım puan düşüklüğü ve kötü yorumları gizlemek için. devekuşu misali.
  • bir gültekin mimarlık - linea mimarlik oteli.
  • bir keresinde gittiğim ve uzun süre sonra çok beğendigim farklı bir otel. vilları özellikle çok güzel, her villanın bahçesinde havuz olması da ayrı bir hava katıyor. içerisinde yer yer devasa aksesuarlar ya da süslemelere rastlayabiiyorsunuz. pool barındaki piyanistin müziği ise bir kere olsun dinlenilmeli bence. tek kusuru bence ön tarafı, arabayı park edecek yer yok, otopark ise zahmetli bir yerde bana göre.
hesabın var mı? giriş yap