• yapılması gerekendir. bu ibnenin evlatları yüzünden, ağız tadıyla dizi izlemek imkansız hale geldi. en azından lanetlenseler süper olur.
  • yapılması gereken eylem.
  • destekledigim eylem.

(bkz: film ile dizi farkini bilmeyen mal)
  • şiddetle desteklediğim eylem
  • pozitif ayrımcılığa eş değer bir eylemdir. uçurulsun gitsin
  • kesinlikle desteklediğim eylem.

--- spoiler ---

(bkz: joffrey piçinin nihayet ölmesi)

--- spoiler ---
  • kirk yilda bir dizi izliyeyim dedim o da eksi sozluk yuzunden bok olup duruyor.
    ucurun su ibneleri artik.
    su veren itfaiye falan filan iste .

edit: güzel arkadaşım. spoiler içeren başlığa * diziyi izlemeden zaten girmiyorum.
    ama başlığın kendisi spoiler olunca iş değişiyor.
    sıçtı bütün zevkimin içine işte. bak yine sinirlendim.
  • olay spoiler olma ihtimali olan başlık değil, başlığın bizzat kendisinin spolier olmasından dolayı verilen haklı tepkidir. örneğin, "bilmemne dizisinde katilin uşak çıkması" gibi
  • yıl 2016 sözlükte hala okuduğunu anlamaktan aciz yazarlar var. başlık ve içerik diyor ki;

"spoiler başlık açan"

adam kalkmış demiş ki, içeriğinde spoiler olması muhtemel başlık vs. ulan entry demiyor, başlığın kendisi hayvanlar gibi bağıra bağıra spoiler. tüm mesele buymuş, aferin çok iyi düşünmüşsün!

neyse, uzun yıllardır adam akıllı moderasyon olmasa da bu konuda hassasiyet var sözlükte. ilgili yazarlar tespit edilir edilmez 2-3 saat içerisinde leyla oluyor. birazdan kwstas nickli yazar da uçacak. keşke kendisi gidince sol frame'den spoiler başlığı da komple gitse, diğer yazarların entryleriyle beraber. o başlığa entry giren yazar da kekonun önde gideni çünkü. adama söverken bilmiyor ki başlığı yukarı taşıyor gündemde..
  • akşam işten çıkıp, eve gittikten sonra yemeğimi hazırlayıp önüme laptopmı alıp güzel bir got dizisi izleme hayalleri sürerken, bir yandan ekşi de dolanıyorsun ve sol tarafta o spoiler başlığını görüyorsunuz ya benim için 'o an' oluyor.
hesabın var mı? giriş yap