• bu 3 aylığına 0,99 tl olan premium ile normal ücreti ile oluşan premium arasında bir fark var mı?

birkaç ay sonra tekrar geri döndüm. ancak telefonda ve masaüstünde ekranda giriş kısmı hala duruyor. değişikliklerden benim mi hiç haberim yok acaba?

bilen biri var mıdır?
  • brain food list'i dinleyenler bahsettiğim şarkıyı bana bulabilirlerse sevinirim. brain food olmasa da ona benzerleri dinleyenler de bilebilir.

o listte olduğunu hatırlıyorum 1-2 hafta öncesine kadar; cam kırıkları, çarpışma seslerinden oluşan bi şarkı vardı. böyle şıkır şıkır* kımıl kımıl

ne olur bulsanız :(
  • bugun uygulama bir anket cikardi karsima. sanirim yakin zamanda zam gelecek. zira cikan sorulardan bir tanesi “yarin spotify aile uyeligi 30? olsa uyeliginize devam eder misiniz” idi. hadi bakalim siper aldik bekliyoruz.
  • kendi kendine önceden telefonuma indirdiğim şarkılarımı silen uygulama. premium üyeligim devam ediyor eminim. ıphone kullanırken hiç böyle bir sorun yaşamadım ama samsungta ne yazık ki böyle saçmalıkları yaşıyorum. sebebini bilen varsa yesillendirebilir.
  • benim canımı bir hayli sıkan konu ise şu expanded, extended, remastered, mix albüm sürümlerinin normal birer stüdyo albümüymüş gibi sanatçı profiline yerleştiriliyor olması. king crimson'ı ele alalım. tabii ki king crimson gibi bir grubun spotify'da dinlenebiliyor olmasına seviniyorum fakat ben in the court of the crimson king albümünün gerçek stüdyo kaydı olan 5 şarkılık sürümünü yatarken açıp dinlemek istiyorum ve bonus track dinlemek istemiyorum ya da herhangi bir şarkının herhangi bir live sürümünü. elbette bunu elde etmenin bir yolu var fakat bunu elde etmek için neden ekstra bir efor sarf etmek zorunda kalıyorum?
  • morrissey'in years of refusal albümü yok. o da ne? southpaw grammer albümü de yok.

süper platform, hıhı.

apple music'te de yok bu ikisi. ulan bugün ikisini dinleyim dedim garip bir şekilde. hadi southpaw'ı salla da, years of refusal nasıl olmaz yahu bir platformda?.. youtube'a talim bıraktılar beni.
  • sonunda kuan'ı kütüphanesine dahil ederek bilmem kaç zamanlık hasreti sona erdiren müzik platformu.
  • çevrimdışı dinleme özelliğini kaldırmış veya öyle bir yere saklamış ki bulamadığım uygulama.
  • (bkz: #91347175)
  • bugün mobil uygulamamda “kitaplığım” kısmı komple değişti ve maalesef rezalet bir hal aldı. eskiden “şarkılarım”a tıklar bütün kitaplığımızı görebilirdik şimdi bunu bir playliste çevirmişler. ekranın kenarındaki harfleri kullanarak kaydırma imkanı da kaybolmuş. büyük bir fiyasko.

edit: ayrıca yakınlarda çalınanlar kısmı da sadece anasayfadan erişilebilir durumda. kitaplığım kısmında yok. en çok orayı kullanıyorduk ulan spotify
hesabın var mı? giriş yap