• durmadan geliyor. durduramıyoruz.
  • kısa dönem askerlik kalkıyor ile ölümüne kapışan efsane.
  • almanya'da var olan seydir. eger 2 senelik stajyerlik süresince kirmizi isikta falan gecerseniz, ehliyetinize el konur. bildigim kadariyla, geri almak icin tekrar sinava girmek, yüzlerce avro para dökmek gerekir.
    bir de böyle bir hatadan sonra stajyerlik süresi 4 yila cikariliyordu sanirim.
  • siz bu yasadan yırtan son grupsunuz yalanıyla ehliyet alanlardan biri de benim. ehliyetim 10 yaşını doldurdu, şimdiye kadar bahsi geçen trafik cezalarının hiçbirini yemedim. defalarca kez çevirmeye girdim, hiç alkollü araç kullanmadığım için problem yaşamadım. yani kurallara uyacak şekilde araba kullanacaksanız zaten sizi etkileyen bir şey yok.
  • bu sefer ciddi ciddi geliyor dediğim ehliyet türü. resmi gazetede de yayınlanmış. bu sefer gerçek beyler.

http://www.resmigazete.gov.tr/…15/04/20150417-3.htm

madde 31'den sonrasını okuyun.
  • (bkz: 8 aralık 2013 ehliyet sınavı) ndan 95 alarak geçtim, fakat direksiyon sınavından büyük ihtimal kalacağım için bu gruba dahil miyim değil miyim diye bütün hevesimi, keyfimi kaçıran saçma sapan efsane.

edit: beni stajyer yapan devlet değil anam babammış a dostlar. sürücü kurslarına bu konuda itibar etmeyiniz. elinizden araba kaçıran aile bireylerine de çok fazla sinirlenmeyiniz ki tamamen araba sürme hakkından men edilmeyesiniz
  • yaklaşık 6 yıldır ortaya atılan "geçilecek" söylentileri sürücü kurslarının bir numaralı sloganı olmuş ve bu sayede çok iyi prim yapmışlardır.
  • hakkinda yillardir turlu turlu sehir efsaneleri uydurulan uygulama. iki gun sonra yururluge girecek.
    en buyuk sehir efsanesi ise stajyer ehliyete sahip kisilerin yanlarinda ehliyetli bir kisi olmadan arac kullanamayacagidir. bu kadar bilgi kirliligi nereden cikmaktadir? kimler bu dezenformasyonu yapmaktadir?
  • piyasayı hareketlendirmek için her sene yapılan uygulama (bkz: ehliyet lobisi)
hesabın var mı? giriş yap