• şaşkınlıklar içerisinde izlediğim bir insanı barındıran, beyin yoksunu insana ait video. hayır bir de kötü olan kısmı ise, beynim var sanıyor olmasıyla birlikte karşısına çıkan çalışanları aşağılayarak konuşması. onca verdikleri rahatsızlığa rağmen de videonun sonuna doğru "kimseye rahatsızlık vermiyoruz" demiş bir de.

not: türk kızı yaftalamasını doğru bulmadığımı belirterek, herhangi bir ırka ait bir insan da olsa aynı düşüncelerle izleyeceğim bir video ayrıca. videonun isminden dolayı başlık bu şekilde açıldı.

bu da link
  • özet geç piççiler için amme hizmeti,

ablamız sarhoş oluyor, kapanmasına yakın 21:30'da starbucksa gidiyor, filtre kahve olmayınca çok sinirleniyor ve gönderiliyor

anlamadığım 8 dk nasıl anlatmış bu durumu vay anasına sayın sözlükçüler

edit: hocular başka bir hikayeye geçişmiş öyle dedi bikaç yazar, olsun siz yine izlemeyin 8 dknızı harcamayın
  • katlanamayıp 30. saniyesinde kapattım videoyu.
    ağzının üzerine bir tane geçirilmediğine şükretsin bence atılan bu türkçe konuşmayı bilmeyen ve buna rağmen tiyatro kulübünde olan ablamızsa.
  • ilginç bir tipin inanılmayacak bir hikayesi.yok yok dayanılacak gibi değil. hızlı hızlı videoyu geçeyim dedim ama yok arkadaş katlanılacak gibi değil. o mimikler o konuşma tarzı o hareketler filan. ha bu sekilde yaparak ilgiyi üzerine çekmek istiyor büyuk ihtimalle.başarmış mı ? bence başarmış.
  • (bkz: zaman kaybı izlemeyin)
    edit: şimdi videonun sahibi arkadaşın youtube kanalına girdim girmez olaydım saçma salak videolar kim izliyor bunları 100k takipçisi var bir de.
  • olay hakkında bir bilgim yok zira video'daki tipe sadece 7-8 saniye dayanabildim.

yalnız şu bireysel gerzeklikler için "türk kızı", "türk erkeği" kalıbından kurtulsak artık be arkadaşlar? yani salağın biri bir mallık yapınca hemen "türk kızı/erkeği" demesek mesela.
  • ispanyolca altyazı dedikten sonrasını izlemedim
  • kendisi yazıp kendisi oynamış. oraya buraya videoları atıp reklamlardan para kazanmaya çalışan tipin teki. itibar edilmemeli bol bol kınanmalı, gündemde çok tutulup ekmeğine yağ sürülmemeli.
  • ekşicilerin zoruna giden kızdır.
hesabın var mı? giriş yap