şükela:  tümü | bugün
  • abd'de yayınlanan the new republic dergisinin asparagas haberler yaparak iki yıl boyunca dergiyi ve okurları uyutan editörü. $imdilerde bu adamın hayatı filme çekilecekmi$..
  • film "shattered glass" adi ile cekildi, istanbul film festivalinde de "asilsiz haber" adi ile gosterildi. belki vizyona da girer. oyle bi film.
  • shattered glass filminde tip itibariyle kendisiyle uzaktan yakından alakası olmayan hayden christensen tarafından canlandırılmış ve kanımca kendisine fena halde kıyak geçilmiştir. ne olursa olsun hayden bu yalancıyı olması gerektiğinden sevimli kılmıştır -haliyle- . eğer, gerçek hayattaki o sevimsiz surata benzeyen birine oynattırsalardı daha en başından içimizdeki en ufak sempati kırıntısını da alıp götürürdü eminim. oh ne ala. hem yalanlarla $100.000 üzerinde servet edin, sonra bir de üstüne kitap yaz sonra da hayatının telif haklarını da satıp sinemaya uyarlat. insan bi yeryüzünden silinmek, bi yer yarılsa içine girmek ister, bi daha da insan içine çıkamaz diye düşünürken...
  • az önce fil tv'de denk geldiğim ve ortasından dublajlı izlediğim "shattered glass" filmine konu olan şahsiyettir.

    merak edenler fil tv'de ilerleyen saatlerde bugün tekrarını izleyebilir.

    14 sene önce açılmış bu başlığa, son entry'den 11 yıl sonra yazmakta ayrı bir hissiyat, zaman çok acımasız daha çok bunu hissettim.