• süper iyi ama malesef tek başına yetmiyor.
  • abi sen ne yaptın öyle? bu nasıl top oynamaktır. allah oynasa daha hatalı oynardı be taşağına kurban senin.
  • bu adamın karşısına barçayı koy yine rahat oynar. adam çok rahat çok üst düzey gerçekten gördükçe inanamıyorum. tüm takım heyecandan bir sürü hata yaptı ama bu adama bakıyorum karşısında sanki akhisar takımı varmış gibi oynuyor.

lan rakibin psg? sen nasıl bir canavarsın
  • adam bu sezon tek başına savunma direncini iki tık yukarı çekiyor. bu adam olmasa takım özellikle şampiyonlar ligi maçlarında kevgire döner. katkısını göremeyen arkadaşlar bu sporu gene izlesinler ama hobi olarak yorum filan yapmaya kalkmasınlar
  • uzun zamandır galatasaray’da top ayağına geldiğinde bu kadar güven bir adam hatırlamıyorum.
  • uzun boyundan mıdır nedir hep en boştaki takım arkadaşını görüp pası ona verebilen orta sahamız. çok iyisin.
  • galatasarayın bu sene en iyi transferi.
  • pamuklara sarmamız gereken dev. paris maçında, bölgesinde daha iyi performans gösterilemezdi.
  • tek başına resmen takımın oyun hızını ve pas trafiğini şahlandırmış futbolcu. herif 2 metre ama ama öyle bir dönüyor ki sanırsın 1,69'luk messi. oyun görüşü de eski 4-3-3 dizilimle birlikte tekrardan öne çıkacaktır.

ayrıca, bu sezon bedava
    istenirse ikinci sezon 500 bin euro
    ve iki sezon sonunda da 13m euro satın alma opsiyonuyla kiralanmış.

2 sezon sonunda 33 yaşında olacak. büyük ihtimalle opsiyonu da kullanılmayacak ve 5-6m euro civarına bir takıma gidecek. o da galatasaray olur umarım. transfer baronu tc atam şükrü hanedar kazıklamış yine birilerini ahhahahah.
hesabın var mı? giriş yap