• bence gelinlik giymek istemeyen kadından daha fazla haber değeri taşıyor kendisi. resmen isyankar!
  • mutlu gününde sürekli orasını burasını çekiştirmek istemiyordur. bir de kuralmış gibi her gelinin straplez kabarık gelinlik giydiğini görünce kremalı pasta gibi gözükmek istemediğine dair düşüncesi oluşmuştur.
  • tek gecelik zevklerden hoşlanmıyor da olabilir.
    zira mukavele imzalanıp da satış gerçekleşmeden önce müstakbel eşinin straples giymesine izin veren adamların çoğu evlendikten sonra karısına kolsuz bile giydirmezler.
    ulen salako 500 kişinin katıldığı evlenme töreninde boynundan göğüs çatalına kadar cümle alem izleyince sorun olmuyo da 3-5 arkadaş yemeğe çıkarken kolsuz giyince mi kabarıyo bu penis anlamadım ki.
  • kolları tombiktodur belki
  • kendi fiziğini bilen ve bu doğrultuda straplezin yakışmayacağını bilen kadındır.
  • türkçe biliyordur. kelimeyi anlamadığından ne idüğü belirsiz bir şeye evet deyip kendini riske atmak istememeiştir.

(bkz: straples/#9151310)
  • en asil duyguların insanıdır.
  • sanırım en az 10 yıldır kate middleton'ı saymazsak hiçbir yerde görmediğim kadın. artık gelinliklerin beyaz olması gibi bir değişmez gerçek haline mi geldi diye düşündürüyor.

aslında güzel bir model olabilirdi ama bu kadar fazla kullanıla kullanıla artık bıkkınlık vermiştir, sırf bu yüzden zamanı gelince askılı modellere bakacağım ilk önce.
  • straples olmayan gelinlik bulabilirse giyecek olan kadindir..
    yok hicbir yerde olesiye gobek atasim var belki gelinlik kaysin istemiyorum.
    dayatmalarla gelmeyin bana !
  • herkes gibi olmak istemeyen ya da straples gelinlik sevmeyen kadındır. kızılay dağıtmış gibi her düğünde straples gelinlik gördüğünden farklı olmak istemiştir belki de..
hesabın var mı? giriş yap