• türkiyede de var mı diye sormuşlar :))
    var kanka ama soyunmuyorlar, seni soyuyorlar
  • ergenken kapısında duran bir dayı yabancı dilde 'gel buyur yeğenim' demişti, daha yaşım da tutmuyordu ama davet geri çevrilecek gibi de değildi. içerde benden başka 4-5 kişi daha ya vardı ya yoktu. yanıma yaklaşan garsona cebimde sadece on euro olduğunu, o yüzden sadece kola istediğimi söylemiştim. garson da yine yabancı dilde 'canın sağolsun yeğenim' dercesine kolamı getirmişti. tam kolamı içip yarı çıplak dans eden sarışını izlemeye koyulmuştum ki sahneden bana bakışlar atmaya, göz kırpmaya, ergen kalbimi hop hop hoplatmaya başlamıştı. sonra seksi dansına devam ederek sahneden inip yanıma oturduğunda kalbim duracak zannetmiştim. neyse yanıma oturduktan hemen sonra yine yabancı dilde 'bana bi şeyler ısmarlasana delikanli' diyiverdi. ben de tüm saflığım ve toyluğumla param olmadığını söyleyip özür diledim. o yine de garson dayıya işaret çakıp içkisini söylemişti. tam keyiflenmeye başlamış, kuytu köşelere çekilmenin hayalini kurarken, az önce gelen açık şampanyadan aldığı kadehinden bir yudum alıp tekrar içki söyledi. yine aynı açık şişeden bir yudumluk kadeh daha doldurtup, dudağına değdirip tekrar sahneye çıktı. en güzel hayallerim yarım kalmıştı sanki, fakat içimdeki ergen hala umutlar içerisindeydi. gözlerim kuytu köşe aramaya devam ederken garson dayı elinde küçük bir kağıtla yanıma geldi ve kağıdı masaya bırakıp elleri arkasında beklemeye başladı. kendi kendime 'bu kadarmış olum, bu da yeter' diye buruk bir şekilde durumumu kabullenip on euroluk kolamı ödemek için elimi cüzdanıma attım. garsona on eurosunu uzattım, garson dayı kağıdı göstererek uzattığım parayı almadı. baktığımda aynı şişeden birer yudum almış olmasına rağmen bir kola ve iki şişe şampanya yazıyordu, total üçyüzon euro. kafamdan aşağı kaynar sular döküldü, yarım yamalak yabancı dilimle param olmadığını söylemiştim, bayana ben bir şey ısmarlamadım desem de birden kalabalıklaşıp beni kasaya götürdüler. üstümü başımı arayıp değerli ne varsa aldılar, değerli dediğim de bir dandik usb mp3 çalar, gerçi o zamanlar daha yeni çıkmıştı ve değerliydi, ve cep telefonum. parayı getir, emanetleri al diyerek beni postaladılar, en azından dayak yememiştim. o yaşta durumu aileme nasıl anlatacağımı düşünürken bir yol bulamadım ve en sonunda, sanırım ertesi gündü, cesaretimi toparlayıp gidip adamların masasına kimliğimi vurdum. eğer emanetleri geri vermezseniz polise gider beni içeri davet ettiğinizi söylerim dedim, bir kaç küfür ve nalet olsun senin gibi adama tavırlarlarıyla hepsini geri verip beni kapı dışarı ettiler. o yaşta çok ucuza çok büyük bir hayat dersi almıştım. daha sonra yaşım ilerledi ve haftanın en az iki üç gününü legal olarak kerhanelerde geçirmeye, daha büyük kazıklar yemeye başladım. bu da böyle bir anımdır.
  • benim.

gta 5 oynarken görev nedeniyle gitmiştim, görev bitiminde karakteri donuna kadar soyulmuş bir halde buldum. evet ciddi anlamda donuna kadar, sadece slip don ile kalmıştı micheal.

bir oyun vesilesiyle de bugüne dek gerçekten striptiz kulübüne gitmemiş olmanin bir eksiklik olmadığını, hatta gidersen donuna kadar alirlar vermillion subliminalini almıştım.

görsel

görsel

edit : yine de sen bilirsin nickli suser uyardı, arkadaş trevormuş.
  • toplanin keranacilar bu islerin kompetani geldi. avrupa'da gitmedigim ulke cok azdir; gittigim yerde de mutlaka striptiz club varsa ziyaret ederim. oncelikle bati avrupa'yi geciniz. striptiz club islerinde cok zayiflar. almanya, hollanda, fransa, ingiltere falan komple vakit kaybi. ayni sekilde italya, ispanya, portekiz'i falan da geciniz. gelelim dogu avrupa'ya. polonya, cekya, macaristan'da striptiz clublar var ama cekya haric kesinlikle tavsiye etmem. dolandiricilik hirsizlik vs tarzi isler cok yaygin. buralardaki mekanlarda genelde cift menu olayi vardir. iki kokteyl icip 20 euro hesap gelmesini beklerken size 200 euro hesap cikarir; itiraz ederseniz de diger menuyu gosterirler. polisle ortak calistiklari icin parayi odemek disinda hicbir sansiniz olmaz. ayni sekilde baltik ulkelerinden, ozellikle riga old town civarindaki mekanlardan da uzak durun. hemen hemen hepsi dolandiracak keriz ararlar. peki kaliteli striptiz club icin nereye gidelim komutan bey efendi diyorsaniz cevabim ukrayna-rusya-belarus seytan ucgeni olacaktir. bunlarin iclerinde fiyat-performans olarak en iyisi tartismasiz ukrayna'dir. ulkenin butun buyuk sehirlerinde kaliteli striptiz clublar bulabilirsiniz. dolandiricilik falan olmaz. iceride ne ictiyseniz, hangi hatunla takildiysaniz onun parasini odersiniz. favorilerim kiev/scarlett(kiev'in en pahalisidir ama hatunlar ve ambians 10 numara.) kiev/ club rio. ikinci sirada rusya gelir. yine rusya'nin hemen hemen butun buyuksehirlerinde gayet kaliteli striptiz clublar bulunur. yalniz saint petersburg'a dikkat. rusya'nin en turistik sehri oldugu icin dolandiricilik isleri de cok var. rusya'nin diger sehirleri gayet guvenlidir. favorilerim: kazan/burlesque, novosibirsk/charli. ve son olarak belarus. ulke zaten super guvenli. clublarda da hicbir dolandiricilik olmaz. gonul rahatligiyla eglenebilirsiniz. favorim minsk/pin code(biraz tuzludur ama hatunlar 10 numara.)
  • belarus'ta bir bayi toplantısı gezisinde önce minsk camisinde topluca cuma namazı kılmış sonra striptiz kulübüne gitmiştik aynı kadro. entry burda bitiyor.
  • askedeyken alay gazinosuna "aç-aç"cı kızlar gelmişti.
    olur mu ?
  • başlık ya gidenler ya da adres soranlar olarak ikiye ayrılmış.

ps: gittim, ülke sınırları içinde değildi.*
  • amsterdam'da çokça gittiğim yerdir. kesinlikle para tuzağı bir yer, bize uzak bir kültür. ankara'da pavyonda çok daha fazla keyif aldığımı söyleyebilirim.

evde uygulayacaklar için tarif :
    *yatak odasının zeminine 15 cm 8mm çaplı 3 delik açın,
    *içerisine epoksi sıkıp, 20cm uzunluğunda ki tijleri içine sokun,
    *2.5" 225mm direk kestirtin, altına 15cm'lik bir flanş kestirip kaynatın,
    *sıcak daldırma galvanizletin,
    *m10 somun ile direği, tijlere montajlayın.
    not: türk kadınlarına direk dansı yap deyip, ağzınız açık şekilde seyretmeyin, muhtemelen direk kaynak yerinden kırılıp kadınla beraber kafanızı kırabilir.

tabii bu kulüplerde tek olay direk dansı değil, değişik tiyatrolar yapıyorlar, afedersiniz s.kişte oluyor.
  • sizi hiç striptiz kulübe götürdüler mi?
    beni bir kere götürdüler kör oldum
    yıkadılar aldılar götürdüler
    kendimden ummazdım bunu kör oldum.
    (bkz: şiir coverlamaca)
  • üç kuruşluk yer altı mağara barlarda , genç kadınların dans ettiği , konsomatrisin bir tık moderni olan kadınların çalıştığı yerlere uğrayıp '' türkiye de var yeaaa'' diyenlerin olduğu başlık.

türkiye de bir bok yok arkadaşlar , ne kadınlar için ne de erkekler için.

kendi ülkesinde plajda bikini giymeyen türk kadını , avrupada çatır çatır giyiyor. kendi ülkesinde hanzo gibi davranan öküz erkek , avrupa da paşa paşa medeniyet kuralları çerçevesinde yaşıyor.

bu ülkenin sınırları böyle değildi büyük ihtimal , biz ne yaptıysak bence son 30-40 yılda siyasal islamla birlikte böyle bağnaz , gerici , bel altı esprileri komik sanan bir toplum olduk.

gelin arabasına çarpan dengesiz bir motorcu için bile ; gerdeğe yetişmeye kalktı ihihihhii , damat kaldıracaktı zaten ihiihhihiihhi şeklinde mal mal espri yapma potansiyelinde olanlar var burada.

yazık.
hesabın var mı? giriş yap