• onuncu nesil sabirtasi yazar.
    (bkz: hoşgelmiş)
  • muhtemelen doğu karadenizli bir suser.

edit: hayır doğma büyüme istanbul'lu bir suser. baba tarafından da selanik'li -imiş. *-
  • ege yi, şelaleleri, yeldeğirmenlerini, köy evlerini, kuzine sobaları, ev ekmeğini, beyaz peyniri, sızma zeytinyağında kekiği, seyahat etmeyi, keşfetmeyi, yazı, denizi, güneşi, yelkenlileri, gezginleri, deniz fenerlerini, kütüphaneleri, kitapları, kitap kokusunu, roman kahramanlarını, karikatürleri, gece sohbetlerini, tavlayı, çatı odalarını, sessizliği, kahve kokusunu ve çikolatayı seven yazar.
  • bayram gezmelerini, otobüs yolculuğunu, fotoğraf çektirmeyi, bir şeyi iki kere söylemeyi, vefasızları, meraklıları, fikirsizleri, sabit fikirlileri, belirsizliği, önyargıyı, ısrarcıları, patavatsızları, dağınıklığı, yarım kalan işleri, sigara kokusunu, veda etmeyi, düğünleri, pırasayı ve kerevizi sevmeyen yazar.
  • bazen öyle anlarda öyle şeyler yazar ki; dersiniz keşke burada olsa da teşekkür etsem doya doya.. öyle sağlam bir kalemi var kendisinin! hiç olmadık zamanlarda tarihe atılmış çeltiklerin insanı, destursuz bağa girenlerin başı belki de.. namı okunmayan destanlarda görüp görebileceğiniz bir kahraman hatta. bir gün tıklayıp girdiğim hatıratından izler kaldı şimdi aklımda. halen de kalmakta.. iyi ki var dediğim dost u şahane kendisi!

bir de bloğu var en güzelinden.. okunası kıvamda. kısık ateşte pişmiş, tam gönüllere layık..

http://stuven.blogspot.com/ "ben telaşları"
  • yeni çektiği fotoğrafları görmek istediğimiz yazar. özellikle tuzla ve kandilli fotoları göz alıyor.
  • yazar olduğum ilk gün bana ilk mesajı atan yazar. benim de ilk cevap verdiğim oldu haliyle. kullanıcı adımın altına da çızıktırmış bir satır. ben de çızıktırdım.

olmasa daha iyi ama, hayatta her şey karşılıklı mı ne? karşılıksız bir şeyler yapabilmeyi de öğrenecek miyiz zamanla.
  • nick'ini sütü seven şeklinde okumakta ısrar ettiğim yazar.
  • geniş omuzlu erkek seven:) beyaz tenli yazarimizdir:)

güzel insandir :)

kurdugunuz dialoglarla seviyeli ve kültürlü biri oldugunu hemen anlarsiniz..
  • tek entryme bakarak mfö hayranı olduğumu anlayan yazar. tırstım.
hesabın var mı? giriş yap