• sudan cumhurbaşkanı'nın oğlu mohamed a. fatah elburhan rahman, ankara'da motosikletiyle önünde ilerleyen araca çarpması sonucu yaralandı.

herhangi bir türk vatandaşına zarar gelmedi. kendisinin durumu ise ağır, yoğun bakıma kaldırıldı.

kaynak
  • neyseki bu sefer bir vatandaşı öldürmemiş.

o değil de ankara’da afrika cumhurbaşkanlarının oğullarına özel bir sosyal kulüp falan mı var?
  • afrika'da ne kadar yaramaz ülke varsa cumhurbaşkanlarının çocukları ankara'da!
  • bunlar hep pudra şekerinin yan etkisi
  • herkesin annesini kendi annesi gibi sanan yazarlarin hakaret ettigi cb oglu.

o degil de fakri ulke siyasetci oglu olmak zor. ancak turkiye gibi 3. dunya ulkesinde yasayabilecek kadar zenginsin.
  • affedersiniz ama sikeceğim artık. bu ne lan koca ülke 3. sınıf devlet başkanlarının züppeleri için oyun alanına döndü.

bir sorun bakalım yurt dışına kaçmış mı? kaçmadıysa söyleyin 27 bin liraya halloluyor.

edit:başlık sahibinin entriyi düzenlemesiyle fark ettim çok şükür bir türk vatandaşına zarar gelmemiş. kendisine acil şifalar, bir an önce ülkesine dönüp mutlu hayatlar diliyorum.
  • memleketi kabile devletleri piçlerinin yarış pisti yapanlara yazıklar olsun. buradalar çünkü ülkeleri dışında sadece burada bu kadar rahat bok yiyebilirler.
  • somali cb'nın oğlunun istanbul'da motosiklete çarpıp adam öldürdüğü kaza tekrar gündem oldu zannettim.
  • bu piç kurularını savunanları da gördük burda ey yavrum ey.

ülke afrikalı c.baskani oğlu kaynıyor aq

üzülmediğim olaydır.
  • diplomasi işi desen motorla ne işi var?

iyi ki bizim vatandaşlarımızdan birine bir şey olmamış, yoksa “fakir” sudan halkının cumhurunun oğlundan yaklaşık otuz bin türk lirası almamız ve sudan'ı zora sokmamız gerekirdi mazallah.

boş hede.
hesabın var mı? giriş yap