• kendisi ve avukat olan kızıyla tanışıp, sohbet etme şansı bulduğum, alanında çok başarılı, kültür seviyesi çok yüksek bir bilim insanını kaybettik. allah rahmet eylesin.
  • toprağı bol olsun.
    bilgili olduğu kadar mütevazı bir insandı. benim 15 sene önce e-mail atarak yaptığım kıçıkırık yorumlarıma dahi yanıt vermişliği vardır hocanın.
  • vefatını henüz sözlükten öğrendiğim değerli akademisyen. bir çok insanın ilgisini bile çekmeyen konuları kendine özgü örnekleme yöntemleriyle anlatmasıyla meşhurdu. ailesinin, sevenlerinin, camiasının ve ülkemizin başı sağolsun.
  • allah rahmet eylesin, gerçekten de hiç tanımadığı insanlardan gelen e-mail'lere cevap veren, yol gösteren ve hiçbir beklentisi olmaksızın çok ciddi yardımları dokunan bir akademisyenimizdi.

ailesine sabır dilerim; onun arkasından yaşadıkları acıyı, böyle birinin ailesinden olmaktan ötürü duydukları gururla soğutsunlar.
  • vergi ile alakali calisan bir cok kisiye katkisi esirgenemeyecek bir kisiydi kendisi. ozellikle denetim sirketlerinde calisanlar, yazilarindan cokca faydalanmislardir.
    tr icin onemli ve kaliteli bir sahsiyetti fakat geride biraktiklariyla bir sekilde vergi dunyasinda izini yeterince birakmistir. topragi bol olsun.
  • hayatını kaybetmiştir...
  • vefat etmiş. allah rahmet eylesin, çok beyefendi bir insandı...

http://www.t24.com.tr/…sukru-hocayi-kaybetti,423649
  • oldukça mütevazı ve bilgili bir insandı. vefat etmiş. mekanı cennet olsun.
  • hayatini kaybetmesine cok uzuldugum kisi. köşe yazilarini okur ve cok severdim.

yakinlarina bassagligi diliyorum.
  • bir defa seminerine katılma şansı bulduğum, espri ve fıkralarla eğitimini neşelendiren, herkesin sorusuna mükemmel bir ilgiyle yaklaşan samimiyetini hiç esirgemeyen birisiydi. ruhu özgür artık. güle güle üstadım.
hesabın var mı? giriş yap