• fenerbahçe'nin maça gidemeyecek taraftarlarının kombinelerini transfer edebileceği başlıktır. maç içi başlıkları gereksiz bir şekilde doldurmamak adına transfer işlemleri bu başlık altından yapılabilir.
  • 14 ağustos 2018 fenerbahçe benfica maçıiçin kale arkaları hariç bir tribünden makul bir meblağdan devir bekliyorum suserlar.
  • yarınki maç icin 3 adet kale arkası hariç diğer tribünlerden kombine devrine talibim. ücret konusunda uçup kaçmayın. gişe fiyatından satıp karaborsa kasan arkadaşlar ötede beklesin. eş dost gidip izleyip gelelim. çıkarsa bir yiğit al kardeşim git eşinle dostunla diye bir yeşil ötedeyim.
  • fenerium alt b blok kombine devredilir. *devredildi.
  • beşiktaş maçı için fenerium üst g blok 1 adet boşta ilgilenenler yeşillendirsin ( para banka hesabına transfer )
  • beşiktaş maçı için okul açık iki adet bilet 75*2 olarak 150 tl’den devredilecektir.

not: devredildi.

bu arada, bilgili bir suser vatandaşın, geçen seneki bilet fiyatları bu seneki bilet fiyatları oranını değerlendirerek derbi maçı ve normal maç fiyatları kale arkasında ne olmalıdır, şahsıma ve benzer durumdakilere yol gösterebilirse harika olur.

derbi harici bir kere 65 liradan devretmiş idim, deplasman tribünü fiyatını hesap ederek.

ancak bugünkü beşiktaş maçı deplasman tribün fiyatı 150 tl idi, diğer yandan fenerium üst blokta 130 liralık bilet satışta idi...
  • akşama misafirlerimiz geleceği için eşimle birlikte gidemeyeceğimiz maçtır.

• ali koç un milyonları umutlandırarak sattığı kombinelerin para israfından başka birşey olmadığını gören fenerli kardeşimiz
  • trnava maçı için 3 adet okul açık biletimi makul fiyattan devredebileceğim maç.
  • gidemeyecek olan arkadaşlar için ücretsiz devir ederseneler trnava maçı için alabilirim, fakirlikten değil bu maça para vermek istemiyorum, devir olursa ne ala , olmazsa canınız sağolsun.
hesabın var mı? giriş yap