• gerçekten bomba gibi şarkı.
    globali de geçmişler...
  • kötü parça olmuş. yani aşırı standart ve aşırı sean paul, yaz akşamı arabayla giderken,plajda,partide falan dinleyip dans edeceğin ama kim söylemiş la bunu ne güzel parçaymış diyip de çok merak etmeyeceğin bir iş olmuş.
  • aşırı kötü bir şarkı. o kadar ismi yan yana yazmaya utanır insan ne bileyim matah bir iş çıkmış gibi. ayrıca piyasadaki autotune düşkünlüğünü de aklım almıyor, yeni icat edildi sanki. bu şarkıda iyice abartmışlar sözler bile anlaşılmıyor. o zaman yazılım söylesin şarkıları direkt size ne gerek var? aha da örnek. google translate bile bu arkadaşlardan daha insansı tınıyor.
  • şarkının hangi dilde olduğunu anlamadım. autotune’ca galiba. bu arada ezhel şarkısı beklemenin de heyecanı kalmamış bende, o da gitmiş. beğenmedim. :(
  • ezhel'in söylediği kısımlar hariç geri kalan kısımların çöp olduğu şarkıdır. almanca şarkı yapmışlar ama olmamış.
  • bu aralar deli sardığım şarkı. özellikle çalışırken baya iyi geliyor. aşırı eğleniyorum. öneririm.
  • ezhel'den ziyade gringo dinleyen birisiyim ''summer of my life'' harbi olmuş eciler. akşam penik'den kadıköy'e kadar sahilden giderken teypde çalsa dinletir öyle hoş olmuş. ayrıca sls production ve gringo farkı'da var. beğendim.
  • hakikaten güzel parça olmuştur. klibi de bir o kadar güzeldir.

tanım: kollektif bir rap üretimidir.
  • bu sabah keşfedip şu saat olmasına rağmen sayamayacağım kadar çok dinlediğim şarkı.
  • haftalardir sapik gibi dinlettiren sarki. melodisi beni mest ediyor sanirim. bilinmiyor mu yoksa kasten mi bu kadar az dinlenmesi anlayamamakla birlikte uzuluyorum. hak ettigi degeri almali
hesabın var mı? giriş yap