• tv'de gordugum bi antropolog eski zamanlarda masturbasyonu yasaklamak amaciyla yapilan bi sey oldugunu soylemisti.
  • v1.00'dan ufak bir yama ile v1.01 e yükseltgenme olayi.
  • aids riskini azalttigi bilimsel olarak kanitlanmis. dalga gecerken haberlerde gecen altyazi sayesinde ogrenmis oldum ve de ettigim butun laflari turk erkeginin bir bildigi varmis diyerek geri aldim. ozur diliyorum.
    (bkz: turke bir sey olmaz)
  • abd'deki okullarin asistanlarina sagladigi saglik sigortasi hedelerinde sigorta kapsami disindaki eylem.
    kendi beceriksiz doktorlarina guvensizliklerinden mi, gereksiz gorduklerinden mi, yoksa yirmili yaslarina gelmis asyalilar kesse ne olur kesmese ne olur gibilerinden bir adam sendeci tavirdan midir bilinmez.
  • yedi sekiz yaşlarında yaptırıldığında çocuğu dumura uğratan, alt üst eden bir olay. ne yazık ki çok yaygın olarak koca koca, pipi nedir kuku nedir farkına varmış çocukları yatırıp canlı canlı* kesiyorlar. çocuklar pipilerinin kesilip biçildiğini izliyor, sonrasında o yarayla dolaşıyor, iyileştiğindeyse "ben bu pipiyi istemiyorum, düzeltin pipimi, eski pipimi istiyorum" diyebiliyorlar. al sana travmanın önce gideni. arkadan geleni ise pipisini kaybetme korkusu bilinaçaltına oya gibi işlenmiş bir sürü maganda. ondan sonra oturup "hergün peşime bıyıklı takılıyo" der misin? dersin dersiiin.
  • kalici degil geri dönüsü olan bir müdahaleymis efenim.
    http://www.psurg.com/fskin.html
  • musevi erkeklerin doğumundan sekiz gün sonra yapılan eylem.
  • sünnet olmak islam dinine hadis yolu ile tevrattan girmiştir. kuran'da böyle bir olgu yoktur. ''hadis var, kesilmesi lazım.'' diyenlere, kadınların sünnet olmasıyla ilgili hadisler hatırlatılmalıdır. dövme konusunda feryat figan fetva verenler, hatta ''allah sakalınızı çıkarıyor, siz kesiyorsunuz. allah ile savaş ediyorsunuz.'' diyenlere ''mükemmel şekilde yaratılmış insanı kesip biçiyorsunuz. a be siz ne yapıyorsunuz?'' demek lazım gelir. ilgili tevrat ayetleri için;

10 "seninle ve soyunla yaptığım antlaşmanın koşulu şudur: aranızdaki erkeklerin hepsi sünnet edilecek.
    11 sünnet olmalısınız, sünnet aramızdaki antlaşmanın belirtisi olacak.
    12 evinizde doğmuş ya da soyunuzdan olmayan herhangi bir yabancıdan satın alınmış köleler de içinde olmak üzere sekiz günlük her erkek çocuk sünnet edilecek. gelecek kuşaklarınız boyunca sürecek bu.
    13 evinizde doğan ya da satın aldığınız her çocuk kesinlikle sünnet edilecek. bedeninizdeki bu belirti sonsuza dek sürecek antlaşmamın simgesi olacak.
    14 sünnet edilmemiş her erkek halkının arasından atılacaktır, çünkü antlaşmamı bozmuş demektir."
    (yaratılış, bölüm 17)
    http://www.yeniyasam.com/kutsalkitap/tr-gen17.html

sünnet olmanın, fizyolojik ve psikolojik zararları vardır. prostat kanserini önlüyor diyenlere de akciğerleri almak, akciğer kanserini önlüyor denmelidir.
hesabın var mı? giriş yap