• biraz hayal kırıklığı yaşatmış oyun. galaxy serisinden sonra ne yapılırsa yapılsın hayal kırıklığı olacaktı ama en azından 3d land'in gelişmiş versiyonundan daha fazla şey bekliyordum. oyunun güzel olacağı kesin ama oynayınca ne kadar iyi olduğunu çok daha iyi anlayacağızdır.
  • yayınladıkları ikinci tanıtım videosundan itibaren ne kadar muhteşem bir oyun olacağının bize sinyallerini vermiş oyun. ilk fragmandan sonra 3dland'in gelişmiş hali gibi gelmişti ve haliyle hayal kırıklığı yaşamıştım ancak daha sonra ardı arkasına gelen muhteşem fragmanlar ondan çok çok daha eğlenceli olacağını kanıtlar nitelikte. rosalina'nın da oynanabilir karakter olması daha sonraları başkaları da gelir mi acaba diye düşündürmüyor değil.
  • cemu'yla pc'de oynanabilen müthiş oyun.
  • super mario serisinin en iyi oyunu, hayal dünyasi ve yaraticilik muazzam, hayranlik uyandirici.
  • super mario serisinin en iyi oyunu değildir. en iyisi için (bkz: super mario world)
  • bir odesa seğil
  • 2021 versiyonunu emülatör ile pc üzerinden denediğim oyun.

yok arkadaş, mario bizden geçmiş. bana acayip sıkıcı, kendini tekrarlayan bir oyunmuş gibi geldi. 12 yaş altı belki sever ama yetişkin olup bu oyunu severek oynayan herhangi birinin ciddi japon ya da mario fetişizmine sahip olması gerekiyor.

üstüne oyun bildiğin 60 dolar. altmış amerikan doları.

oha.

sağlam söğüş.
  • flower haritasından sonra olan, oyınun son bölümü olan crown bölümüne erişmek için tüm haritalardaki yeşil yıldızların tamamını toplamak, tüm stamp'leri toplamak, ve de tüm bayrakların en tepesinden haritayı bitirmek lazım.
hesabın var mı? giriş yap