• pınar ismindeki ne oldugu belirsiz , ancak milletin arkasından konusan,araya fitne fucur sokup dedikoduda tavan yapan kişi umarım bir anca layıgını bulursun.neymiş ali cengiz in adını ilhan cengiz olarak degistirecekmiş,hadsiz! git yüzüne de,senden büyük ali cengiz var mı o adada.ayrıca dişlerinin arasından tren gecer ,için gibi kara tren ajfoıahvga
  • bu sene sanırım çok tutmadı.
    geçen sene her sabah ilk iş olarak hararetli bir şekilde survivor muhabbeti yapan 3 iş arkadaşım da bu sene hiç survivor muhabbeti yapmıyor, sorduğumda da izlemediklerini söylüyor.
  • berna kişisinin ağır psikopat olduğu yarışma. herkese sus, konuşma, kes sesini, hele sen hiç konuşma vs. şeklinde atar yap sonra karşındakilerden saygı bekle bende bu kafadan istiyorum. anıl gayet sakin düzgün cümleler kuruyor hatta erdi bile kendisinden beklenmeyen derecede düzgün cümleler kurarken berna ikisine de sus, konuşma vs şeklinde gider yapıyor. anıl oyuna giderken ben sana yapacağımı bilirim diye tehdit ediyo, erdiye gözüm senin de üzerinde diyor. adada yetkili bi abla sanıyor heralde kendisini.

yarışa çıkarken o edalar o havalar sayesinde kaybettiniz, özellikle burçak kişisinin hehe sabriye işte falan diye küçümsemeleri sayesinde kaybetmiş olabilirsiniz bi düşünün bakalım.

sabriye hep üzgün bi insan bu kadar üzgün rolü yapamaz bence gerçekten kız mutsuz, ama o topu bi sağa bi sola kaçırdı ya hakkaten kanser etti.

şahikanın kibarlığını anlayamıyorum. kadın mengüç'ü kendince motive etmeye çalışıyo niyeti tamamen iyi o serhattaki çıldırmalar bağırmalar hayret bi şey. şahikada demiyor ki ulan size ne siz bana mı soruyorsunuz nasıl konuşacağınızı size ne !

bu başlığa gelip de survivor izleyenlere hakaret edenler küçümseyenlere sesleniyorum; ulan size ne ! siz elit, kaliteli ve dolu dolu geçen hayatlarınızın tadını çıkartsanıza niye milleti küçümseyip egolarınızı tatmin ediyosunuz. başlığa gelip zahmete girip yazılanları okuyup hakaretlere başlamadan kendinize şunu söyleyin çok basit, bana ne !
  • erdi'nin el kol hareketlerine laf ediyoruz da pınar a aşağı kalmıyor maşallah o konuda. sedet ve pınar gitmeli adanın iyiniyet ve dürüstlük derecesinin artması için. ve serhat çok kabasın çok.
  • potansiyel ve kişiliği birleştirince :
    kızlarda favorilerim burçak ve tuğçe . sabriye de oldukça samimi geliyor ama maalesef potansiyel yok.

berna k prof görünümlü cahil. sürahi hanım bile daha hoştu en azından komedi olarak seyrederdik bir zamanlar. kafayı yemek üzere diye düşünüyorum. iticilikte erdiyi bile geçti.

erkeklerde favorilerim adem, ilhan, anıl ve ogeday.
    bence kıbrıs'a gidecekler: adem , ilhan, ogeday, volkan ve malesef sema.

edit: imla ve birkaç ekleme vs.
  • berna denen bağğğyanın sepetlenip, göz6 evinden ecem'in getirilmesiyle adalet terazisinde bir nebze olumlu oynama sağlayacak yarışma.

berna cinli midir nedir anlamadım. ruhsal seslerden ve hislerden filan bahsediyor. göz6 evinde ne halt yedi de birinci oldu hiç anlamadım. erdi konusuna değinmek istemiyorum, adam tam troll la... hem çok kızıyorum hem acayip gülüyorum... puzzle bozuk dedi yarım yarım yardı, ahahahah...

bulut bebeğim, hep böyle dur tamam mı... yani duruşunda bir hoşluk var, sanki bildirsen bildirsen erdi'nin haddini sen bildirirsin gibi. bas git şu yarışları al gel, kapak olsun erdi ve ekibine...

haaa bir de, tarık mengüç fedon'a amma benziyor la... ama ben böyle tatlı bir adam görmedim. kazandığı yarışı kayınvalidesine armağan eden adamdan, yedi cihanda zarar gelmez bence.

son olarak şahika... çok tatlısın yahu. daha önce de bu konuda bir entry girmiştim. senin gibi arkadaşım olsa, başka bir şey istemezdim vallahi. var çok başarılı olma yarışmada, hayat üniversitesini nezaket diploması ile bitirmişsin, bundan büyük başarı mı olur...
  • hala izleniyor ya ona şaşıyorum ??
  • berna diye bir vatandaş var ve şu felsefeye sahip: benim bir yapım var, değiştiremem, herkese kes ve sus diyebilirim ama bana kimse böyle konuşamaz. bir kişi de demiyor ki "pardon da sen kimsin?, özelliğin ne?".

bu arada adem kesinlikle on numara bir adam ama bir eksiği var. o da sabriye. tamam dışlandı da bir sor niye dışlandı? tamam diğer kızlar da iyi değiller ama biraz da laflarına dikkat edeceksin değil mi?
  • ogeday'ı görünce "sitede oturan basketbol seven kıvırcık ergen irisi" başlığını aklıma getiren yarışma programı.
  • bu akşam elenen kişi berna'dır.
hesabın var mı? giriş yap