3960 entry daha
  • bakın çok samimi söylüyorum bırakın yarışmayı hayatımda gördüğüm en itici kadın mervedir.
    yarışma kazanamaz, sürekli ağlar zırlar, herkesin enerjisini düşürür, kavgacı ve çirkef bir huyu var, fiziğinden bahsetmicem bile gören zaten görüyor iticiliğini.
  • merve survivor tarihinin en çirkef yarışmacısı. konuşmasında da karşı tarafın düşüncesine saygı duyuyorum diyor. ne saygısı yahu karşındaki insana "yaa sus!" diye bağırıyorsun. bir an önce elen merve!
  • merve olayı çözmüş, o bağırmayınca oyun kazanamıyorlarmış.

ikisinin de haklı olmadığı görülüyor. mustafa her lafı üzerine alınıyor. orada bağırmayan takım arkadaşları varken, merve’nin hıncını çıkaracağı tek kişi olan mustafa, olaya dahil olmamalıydı.

merve baştan sona hatalı, bağırarak oyun kazanılmıyor. motivasyonunu bağırmaya bağlıyorsan, oyun bireysele döndüğünde ne yapacaksın merak ediyorum.

merve’nin takım olma anlayışı çok farklı. ancak takım olmak bu değil.
  • geçmiş all starda merve turabi nasıl finale kaldı bu çirkeflikle, hasan hilmicem gibi beyefendi adamlar finale kalamadı merak ediyorum doğrusu
  • mustafa sen gördüğüm en ezik insansın lan. bu pacozdan bu kadar laf yedin yaziklar olsun sana !!sinirden midem bulandı amk.
  • ben hayatımda merve kadar çirkefini görmedim, herkes nişanlısı için yazmış bende yazayım. akif kardeşim henüz yol yakınken kaç kurtar kendini.
  • nazgul duysa şu sesi saklanacak delik arar yeminlen
  • bu hayatta (bkz: merve aydın) iticiliği,sevimsizliği diye bir şey var...

allah nisanlisına akıl,sabır versin...

umarım kendini yakmaz cocuk...yol yakınken bir kere daha düşün istersen...

yoksa işin zor aga...
  • mute a bastım hala sesi geliyor, sus artık mrv.
  • ne yapsın mustafa karşısındaki kadın vursa vuramaz e karşısındaki kadar da çirkef olamaz
913 entry daha
hesabın var mı? giriş yap