• iyi okuyun ekşiciler;

-dün gece acun: kim eleniyor bilmiyorum. kimse bilemez, imkânsız. çünkü "konsey yayından 10 dk önce çekilecek."

-bu gece eleme olur. saatler 00:00 civarı.
    yunus elenir. 10 dk sonra biz öğreniriz. (güyaaa amk)
    -10 dk lık toplam süre içinde bir sonraki güne ışınlanırız. izafiyet kuramı gereği zamanı büker ve yunus emre olmadan yeni kaptanlık oyunu oynanır.
    -acunun mucize montaj ekibi arada montajı halleder.
    - yunus arkadaşlarıyla veda ederken sağ alta kronometre düşer. 'survivorda yarın'.

lan madem eleme 10 dk önce oldu, kaptanlık hangi ara emresiz çekildi.
  • buradan sesleniyorum,

eğer gram adalet duygunuz varsa içinizde,

azıcık vicdanınız ve cesaretiniz varsa ...

bundan sonraki sms'lerde her numaradan yalnızca 1 oy atılsın.

o zaman görelim !!!

(bkz: el mi yaman bey mi yaman)
  • yunus emre; evrim, yasin, ardahan gibi kişilere elenecek biri değildi.ancak bu kişiler elendikten sonra işi zorlaşabilirdi.bu sms sonucuna zorlasam da inanamam.yunus'un seveni de sevmeyeni de vardı ama bu üçlüyü seven, destekleyen doğru düzgün bir kitle bile yoktu.yazıklar olsun diyorum, televizyonu açıp survivor izlemek için tek sebebim kendisiyle ve artık yok, eee artık ben de yokum.onun yarışmacı olarak, benim de izleyici olarak survivor'a ayırdığım zaman bitmiş bulunmaktadır.
    yunus emre gibi doğal, samimi, 'gerçekten' mizahı yüksek olan birine; yasin gibi taner tolga tarlacı'nın başarısız taklidini canlandıran yani olmadığı biri gibi davranıp rol kesen, diyarbakır’lı olup kıbrıs şivesiyle konuşan çakma bir insanı tercih ettiniz ya denilecek söz yok.evrim'e ne desek boş zaten, iyi olan hiçbir özelliği yok.yunus emre’ye ilk zamanlar neler yaptığını biliyoruz, yunus smste 3. ve 1. olunca hemen yanına yanaştı, asla samimi değildi, elenme korkusundan davranışlarını değiştirdi, yunus karşı takıma geçer geçmez arkasından salladı, adalar birleşince yüzsüzce yine yanaştı, yunus elendiğinde ise çak yapıyor, kahkaha atıyor, çok acizce.sercan yıldırım'a gelecek olursak ikinci olacak potansiyeli hiç olmadı, acun ılıcalı'nın desteği olmasa buralara kadar zor gelirdi.hep sms sonuncusu olan, adı söylense elenecek olan, ailesinin bu yüzden bursa halkına isyan ettiği kişiydi kendisi, ondan sonra parlatılmaya çalışıldı zaten ama gönüllüler/mavi takıma bin basar.
    sarı fırtınamız, mma reisimiz, kaplanımız, ameliyat reisimiz, kuzey tekinoğlu'muz, yunus karaeski'miz her şeyinle realitysi en yüksek isim sendin, şampiyonluğu en çok hak edenlerden biriydin, şu covıd-19 yüzünden eve kapandığımız günlerde yüzümüzü güldürdün, her cümlene, esprilerine, cuk oturan tespitlerine bayılıyorum.özleyeceğiz, senin gibisi gelmez.bir daha bu başlığa yazacağımı sanmıyorum.
    bundan sonra (bkz: jennyhumphrey, yunus emre özden'e kavuşsun kampanyası)'na destek bekliyorum assdfjkl #108367218 nedeni belli :d
  • madem ki insanı kadından soğutan çirkef yerine, yunus emre gibi dürüst ve sempatik adam elendi, bundan sonrası tiyatro artık, benim survivor im burada biter
  • ameliyat reis gitti program benim için bitti. bu tamamen bir şov programı ve ben izlediğim insana gülmedikten, keyif almadıktan sonra ne anladım o işten. barışın soğuk nevale suratını mı izleyeceğim 3 saat

seviliyorsun ameliyat reis

görsel
  • bakın ben 2 saat sonradan internetten izliyorum.acun yunus emre dediği anda kapattım videoyu.evrim gibi bir 'şeyin' olduğu oylamada 'şeyin' yunusu geçtiği bir yarışmanın amına koyayım.arada gelip ''bu yarışmayı seyredenin beynini sikeyim'' diyen arkadaşlara helal olsun diyorum.anama babama sövmedikleri sürece bana da sövebilirler, cevap verenin amına koyayım. şu yarışmayı izlediğim için utanıyorum.evrim gibi bir 'şeye' oylamada yunus emreden daha fazla oy veren aşağılık hayvan oğlu hayvan bir kitle var türkiye de ve biz bu hayvanların izlediği yarışmayı izliyoruz.o yüzden arada bu başlığa girip survivor izleyicilerine söven bütün ekşi sözlük yazarlarının hakaretlerine layığız.
  • acun bunlara sözlüğü meşgul etmeleri için kaç para ödüyor merak ediyorum. bir insan sadece survivor konuşmak için yazar olmaz diye umuyorum.
  • mert itiraz etti, gitti. aycan omuz attı, gitti. yunus emre güldü, gitti.

kalanlar da yalamaya devam.
  • geçtiğimiz senelerde yine bi incelik vardı ama bu seneki sahtekarlık gerçekten amatör bile sayılamaz.
    nası olsa izleniyoruz diye iyice tembelleştiler.
    (bkz: #108614177)
  • en çok salı günü eleme programını heyecanla bekliyordum. bu haftaya kadar. başlarda en kurgusuz kısmı orası gibi geliyordu. sonra kimsenin sevmediği mert birinci olmaya başlayınca uyanır gibi oldum. aynı mert hop en az oy alan olunca ayıldım. finale kadar manipüle ederler sonra kendi haline bırakırlar diyordum şimdi şampiyonu bile belirlerler diyorum. zarar bile etse -ki bu kadar reklamla zarar etmesi zor- ufak zengin şımarıklığı olarak şampiyonu da bu acun belirler diyorum.

bu hafta yüzde yüz emin oldum en kurgu kısım bu sms sonuçları. acun'un keyfine göre manipule ediliyor. yukarıda bir arkadaş yazmış kaç milyon dolarlık yatırım şansa bırakılmaz diye. doğru demiş. toplu sms organize etmek zor değil. çok da pahalı değil. milletin cebinde kuruş yok sms atan insan çok azdır zaten. 10 kişiyi istediği sıraya göre bile dizebilir acun medya.

bu saatten sonra ufak tefek realityler için izlemeye devam ederim. yarışlardaki anlık tepkiler vs. ya da tek tarafı kurgu olan diğer tarafı kurban olan iki taraflı sürtüşmelerdeki kurbanın tepkilerini izlerim filan. evrimin yargı dağıtmasını :)

böyle
hesabın var mı? giriş yap