• bu sene aşırı boktan. bana ne arkadaş ya fenomenlerden falan. bu tipleri mi izleyeceğiz? sanki tiyatro izliyormuşuz gibi. bence program daha zorlu ve daha gerçekçi olmalı. her şeye de ödül verilmemeli.
  • döner tahta üzerine dizilen küpleri bodoslama çeken ve haliyle düşürerek zaman kaybeden ve oyunu alamayan tiplerin yarıştığı program.

aziz de mavilerin en kötüsü ama çenenin maşallahı var, önce çık oyununu oyna da sonra yaparsın yavru kurt muhasebesini.

barış reyiz de çıktı yine babalar gibi aldı sayısını, helal olsun. madem diğerleriyle eşit şartlara soktunuz, bu adama uygun parkurlar yapın da adil olsun bari.

edit: bir aferin de özgür dedeye, 48 yaşında dün best of dahil 3/3 yaptı adam. ayrıca kardelen in de tesettüre girmemesini dilerim, güzel dekoltesi var.*
  • bu sene yıllar sonra ilk defa survivor'a ısınamadım, hatta bu sezonda açıp bir kez bile seyretmedim programı. pandemi zamanı çok hoştu, onun öncesinde güzel sezonlar vardı, fakat bu sezon çok fazla rating göz önünde tutulmuş gibi geliyor bana. acun'un zaten sms olayında adalet terazisine pek güvenen birisi değilim, alakasız insanların da yarışmacı olarak katıldığını görünce bana uzak kaldı yarışma. belki elemeler oldukça, azalmalar oldukça ısınırım tekrar.
  • bugünkü yarışma, kıvırcık saçlı ve ördek dudaklı aysu'nun gözlerini kısıp, ağzını hayata karşı hüzünle açarak bakması gibi.

o değil de, bu kıvırcığın ağzına akşama kadar 80 tane dominik sivri sineği kaçıyordur.
  • güç oyunu var şu anda, gönüllüler her yenilgiden sonra "açız, gücümüz yok, onlar yemek yediler, hiçbir şey yemedik" şeklinde feryat ediyorlar. ödül oyununu kazanıp pizzayı yeseydiniz o zaman sjsjsj
  • iktidar değişince izlenmesi tavan yapacak program. çünkü benim bildiğim acun yarışmacılara bikini giydirir. reyringler tavan yapar. su içinde kıyafetlerle yüzmeye çalışan insanları gördüğüm gibi kanalı değiştiriyorum, daralıyorum.
  • recep ivedik kadrosu güç oyunu oynuyor şu an. herkes birbirine saygılı, kreş ortamı. ikinci haftada cılız kadro acından öldüğünü söylüyor. üzerine de bu oyun normalde 2 kere, berabere olursa 3 kere oynanıyor. bir kere oynamasına rağmen asıl görünümlü yedek tipli kadro bitikleri oynuyor. konseyde herkes birbirine 10 puan, 10 puan, 10 puan verip survivor adam olacak çocuk sezonunu tamamlarlar.
  • kadın yarışmacıları oldukça güzel bulduğum yarışma programı. her iki takımda da oldukça taşıngen hatunlar var.
  • bu nasıl bişey arkadaş handikaplı bir adamın güreşini izletiyorlar bize ayıp günah vicdanımız acıyor
  • bu sene tam bir rezillik, güç zehirler mutlak güç mutlaka zehirler sözü

acun için de mi işliyor acaba?

yazık gerçekten.
hesabın var mı? giriş yap