• çöpe atacak zamanı yoktur belki?
  • (bkz: benim bu)
    zamanin bu kadar gereksiz ve bos gecirilebilecegini dusundugum az seyden birisi. duvara bakarak hayal kursam daha cok eglenir daha az gereksiz zaman harcamis olurum. net.
  • bırak izlemeyi debe'ye giren entryleri bile okumadan atlıyorum amk.. 1-2 ay sonra unutulacak ve asla akla gelmeyecek insanlar için analizler kasan mallara hiç tahamülüm yok..
  • benim. cok net söylüyorum bunu izleyecegime balkona cıkar 1 saat bomboş gökyüzune bakarim daha iyi.
  • insanlar bu kadar aptal yerine konulduklarını bildikleri halde nasıl izliyorlar şaşırıyorum . bunun abd versiyonuna denk geldim cbs'de , o sırada yapıcak bir işim olmadığı için bir bölüm izledim . reklamlar dahil 55 dakika falan sürdü . tv8'i ne zaman görsem survivor . 40 dakikalık programı 6-7 saat yayınlamakta bir başarı . izleyecek bu kadar çok erimiş beyinin olduğu ülkede acun 10 saat bile yayınlasa şaşmam . not : cidden seven arkadaşlara da tavsiyem var . gidin abd versiyonunu izleyin , hem çok daha kaliteli duruyordu hem süresi kısa . abd dizisi vs türk dizisi farkı gibi düşünün . kıyaslayan çarpılır .
  • (bkz: ben)

zap yaparken bile tv8 i atlayarak acun'un reyting yapip servetine servet katmamasi icin ustun caba gosteriyorum.
  • maalesef benim de içerisinde bulunduğum kişiler.
    herkes turani diye bir çocuktan bahsediyor. ben de mal gibi onlara bakıyorum. ya arkadaş grubumu değiştireceğim ya da artık izlemeye başlayacağım. hayat böyle ikilemlerle dolu.

edit: adamın adı turabi imiş.
  • ben. hiç izlemedim. bununla gurur duymalı mıyım? hayır.
    ızleyeni yargılamalı mıyım? hayır.
    herkesin ilgi alanı başka. mevzu haline gelmesi gereksiz.
  • siz türkler nasıl diyor?

(bkz: stop making stupid people famous)

aynen o hesap işte!
  • normal ve aklı başında insandır.
hesabın var mı? giriş yap