• simdi v-strom ailesi genellikle v motorlardan olusur. bu arkadasta ise (bkz: suzuki inazuma) dan tanidigimiz sirali iki silindirli motor kullaniliyor. dolayisiyla v degil. fiyati henuz aciklanmadi, fakat inazuma ile sv 650 arasinda olacagini tahmin ediyorum.

alip dag bayir gezesi geliyor insanin gorunce bu guzel aleti... ama bir yandan da insanin akli (bkz: suzuki sv 650) ' ye kaciyor.

ne yapacagimi bilemiyorum sozluk... arada kalmis olmak bu olsa gerek.
    yazan: 50cc scooter surucusu...

edit: sv650 aldim. iyiki de almisim.
    edit-2 : 5.740 euro italya fiyati sifir olarak 04/06/2018 itibariyle.
  • bu fiyata sıfır olarak bu motosikleti alanın aklına şaşacağım makine. japonya'daki suzuki başkanı suzukisan, biliyorum buraları okuyorsun. sizin buradaki distiributorler kafayı yedi. sıfır fiyatı 28 - 29 bin olmadı gereken 250 cc motosikleti 50 bine satıyorlar. bi el at olum duruma, sen japonsun, akıllı adamsın.
  • dün gece 10.000 tl zam gelen motosiklet. harika ya valla =))) 20.000 daha zam gelsin alacam.. fren manetini =))
  • lansman fiyatı sadece 25450tl olan, suzuki'nin mini vstromu.
    üstüne bir de çanta, elcik koruma, düzgün lastik masrafları eklenince 30 kağıda geliyor.

tişikkirlir siziki
  • bugün itibariyle sahip olduğum motosiklet kendisi.
    orta yaş bunalımına girerken ve hazır yaz başlarken aldım.
    yalnız fiyatlar nereden nereyeeee dedirtmiştir. eyyyy suzuki
  • gün itibari ile "kampanyalı" fiyatı 58.500 tl olan makine.
    yine sadece videolarını falan izleriz artık.
  • 8000 devir/dk'da 25 hp ve 188 kg ağırlığı ile sınıfındaki en kötü güç / ağırlık oranına sahip motordur. ağırlığı ve dizaynı nedeni ile zaten iyi bir arazi performansı sunamayacağı aşikar iken bir de üstüne bu kiloya göre oldukça zayıf kalacak motoru yüzünden asfaltta da başarılı olamayacaktır. bu nedenle pek başarılı bulmadığım bir motosiklet olmuştur.
  • oncelikle bu euro 3 euro 4 muhabbetini kimileri 1 ocak 2017 kimileri 1 ocak 2018 diyorlar, eger ki 1 ocak 2017 isi dogru ise ve baska ithalat yapilamayacaksa 2017 de piyasada sadece suzuki 250 lik satilabilecek (2016 da ithat edilen elde kalan aletler haric)
    suzuki nin 2017 de satacagi 2 makinadan biri de bu alet v strom 250. digeri suzuki (bkz: gsx r 250)

tabi ki bundan cok daha yakisikli aletler var ancak vergi dilimi muhabbetinden 250 cc motor arayan benim gibiler icin v strom muhtesem bir alternatif olacak. doviz kurundan dolayi fiyati su an ki 250 likler kadar dusuk olmayacagini tahmin ediyorum ancak 19000 liranin altinda cikarsa cok satar. hele ki 17-18 gibi bir fiyati olursa muhtesem olur.
  • fiyatı 28 den assa gelmeyecek. inanmayan vstrom 650 1000 in fiyatlarına baksın oranlasin

lansman fiyati açıklanmış 27450
  • kendisi türkiye'ye geldiği an bir adet edineceğim motordur.

suzuki türkiye ile iletişime geçtiğimde motorun, eylül ayı içerisinde giriş yapacağını ve fiyatının da o dönemde belli olacağını belirttiler..

beklemeye devam..

edit: ilk test vidyoları yavaştan düşmeye başladı..

v-strom 250
hesabın var mı? giriş yap