• burger king, sbarro, popeyes, arby's, usta dönerci gibi fast food sektöründe faaliyet gösteren markaların türkiye'deki restoran ağını yöneten şirkettir. 600'den fazla burger king restoranı da dahil olmak üzere türkiye'de toplamda 900'ün üzerinde restoran sayısına ulaşmışlardır.
  • yemeksepetinde puanları yerlerde gezer restoranların hepsi kendine ait olan kuruluş. herkes kötü hizmetten, geç ve soğuk gelen servisten, kullanılan yağın kötülüğünden, tavuk ve patateslerin ağızda bıraktığı garip yağ tadından, pişmemiş hamurlardan, beklemiş kurumuş gönderilmiş ürünlerden dolayı şikayet etmiş. çoğu restoranı 5 ve altı puanda. normalde bu kadar kötü hizmeti veren restoranı yemeksepeti sisteminde tutmaz, ama sanırım buraların sürümü çok olup kendisine iyi kazanç getirdiğinden öüşteri memnuniyetine falan bakmadan sistemde tutuyor. ne de olsa artık müşteri memnuniyetini kim takıyor bu ülkede, varsa yoksa para. ynai ha yemeksepeti ha tab gıda, al birini vur ötekine. tab'a dönersek gıda güvenliği, işletme temizliği, personel memnuniyeti ne seviyede, kendisini adam gibi kontrol eden bir merci varmı merak ediyorum. jamie oliver'ın açtığı dava sonrası mcdonalds'ın artık etler ve amonyak karışımı köfteler sattığını duyduktan sonra at eti skandalıyla hatırlanan burger king neler yapar bilemedim. olum yemeyin şunları.
  • ticket restaurant ile anlaşmasını iptal etmiş, bundan sonra kendine ait restoranlardan (burger king, arby's, popeyes, zart zurt) ticket ile yemek vermiycek deyoolar..
  • yapılan iş görüşmesinde yaşananlar sebebiyle bugünden itibaren hiçbir şekilde alışveriş yapmayacağım marka, mendil de yok benden size!
  • herkesin ingilizce ve rusça bildiği firmaymış sşflamnpvdınf. bunu diyen ik'cının ingilizce bildiğinden şüpheliyim.

şu linkte akıcı ingilizce bilecek birinin cv'sine sahip kimse yok:

https://www.linkedin.com/…igin=global_search_header

ayrıca kendi işini kurmuş bir eski beyaz yakalı olarak bu hazımsız arkadaşlara linkedin'den hesap soracaktım ki kendimi zor tuttum. kesin kıskanmıştır gmy kişisi, kendisinin öyle bir cv'si yok diye.

gmy de ne havalı unvansa artık. sanki bana garanti bankası gmy'si.

hatayı baştan yapmışsın kardeşim. ingilizce ve rusça bilerek başvurulabilecek tab gıda'ya gelene kadar bir sürü şirket var.

geçenlerde coca cola türkiye ik direktörünün de röportajı vardı, cv'de harvard yazması bir anlam ifade etmiyor diye. sanki harvard mezunu gelip çalıştığı şirkete başvuracakmış gibi. sşdlksfşdkdgşsdkfj

ülkede işsizlik var diye bu ik'cılar kendini bir şey zannetmeye başladı.
  • boykot listeme aldigim firma. derslerini agir yoldan ogrenecekler, (bkz: bagdat baharat) ornegi orada duruyor.

markalarini verelim hemen:

(bkz: burger king)
    (bkz: popeyes)
    (bkz: arby's)
    (bkz: sbarro)
    (bkz: usta donerci)

bu aksam burger king'de yemek yemistim ustelik, keske bu olayi daha erken ogrenmis olsaydim. tek kurus para kazandirmazdim kendilerine.
  • (bkz: yazık la kimin şirketiyse)

gerçekten eleman bir şirketi vezir de ediyor rezil de ediyor. iş görüşmesi yapılan adayı aşağılamak nedir ya? şirketin sahibi olsa böyle davranmaz.

işte bunlar hep hazımsızlık, kıskançlık.
  • belki de ik'cısı kendince stres mülakatı yapmaya çalışıyordur.

(bkz: stres mülakatı)
hesabın var mı? giriş yap