• şuanda acı sosla tavuk konservesini gömdüm efsaaaane , tam sandviçlik ürün , tadı sanki ton balıklı tavuk gibi harika ötesi bi lezzet
  • ramazan sebebiyle ürünlerine zam yapan firma
  • taze fasulyesi iğrenç. nohut güzel. fasulyeler de iyi. kesinlikle mikrodalgada yapmayın sıcak suda ısıtın.
  • sandviçleri uygun ve lezzetli
  • genel olarak başarılı bulduğum hazır yemek üreticisi. benim damak tadıma göre şimdiye kadar denediğim ürünleri; (10 puan üzerinden)

etli nohut: 8
    etli kuru: 7
    sebzeli bulgur pilavı: 7
    hindili bulgur pilavı: 7
    zey.yağ. enginarlı mercimek: 8
    zey.yağ. yaprak sarma: 5
    zey.yağ. taze fasulye: 2 (yeni sarı kutudaki 6)

not: ısıtarak yenilen yemeklere biraz suya bi çay kaşığı knorr sebzeli çeşni karıştırıp ekleyerek lezzetlendirebilirsiniz.

büdüt: taze fasulyeyi sarı kutularla birlikte baya düzeltmişler, önceki inanılmaz kılçıklı ve tatsız tuzsuzdu.
  • iş için başvurduk, bekliyoruz. olumlu haberler gelir insallah. ürünleri de güzel. benimle birlikte daha güzel olacak inşallah.
  • sıfır yemek yapma kapasitem olduğu ve dışarıdan hazır yemek bütçeyi de yediği için sandviçlerini ve yemeklerini denedim. dardanel daha güzel gibi ama bu markanınkiler de iyi. alengirli mor ekmekli sarı ekmekli falan sandviçleri var. enginarı da fena değil, diğerlerini mikrodalgada ısıtmak falan gerekiyor o kısmı bile beceremedim.

şimdi bir çekilişleri var vespa ödüllü, 2 ay sonra doğum günümde açıklanacak. iflah olmaz bir romantik (ya da duruma göre mal) olduğum için paso alıp şifre yolluyorum. ulan doğum günümde üzüleceğim yok yere.
  • zeytinyağlı yaprak sarmasını denemenizi şiddetle tavsiye ettiğim firma. içindeki malzemeler tam ve baharat oranı çok güzel. bir konserve üründen beklenmeyecek şekilde leziz.
  • sadece migrosta satılan tavuklu sebzeli dürüm üzerinde ısıtarak yenmesini tavsiye eden ancak dürüm pakedini mikrodalgada ısıtmaya uygun yapmamış hazır yiyecek üreticisi firma.birde çoğu sandviç içine koyduğu soslardan mütevellit hazım problemi yaşatır bana.ki bu benimle alakalı birşeydir tabiki...
  • mor ve sarı renkli ekmeğe sahip sandviçlerinin normallerden neredeyse hiçbir farkı yok. özellikle merak eden varsa denemesin. sarması diğer firmalarınkinden iyi ancak yine de konserve yaprak sarmasının o garip aroması var, gerçeğinin yanından geçmiyor, ehven-i şer. zeytinyağlı taze fasulye ve çayeli fasulyesi ise harika olmuş, yerim bunlardan.
hesabın var mı? giriş yap