şükela:  tümü | bugün
  • bir yazar.*

ukteyi thelordoftheking vermiş.
  • lys 2013 e girmiş, lakin dört yanlışın bir doğruyu götürdüğünden habersiz talihsiz yazar. o yanlış doğruyu götürmüyor diyen herkesler için de güzel dualar etmesini tavsiye ederim

(bkz: allaha havale etmek)
  • bana bu aralar sanırım kırgın. onun meşhur bakışını ve öfkesini hissedebiliyorum. ben de yaramazlık yapmış, ablasından saklayan küçük bir çocuk gibi kendisinden bir fırça bekliyorum. ama fırça atmıyor bile. işte en kötüsü de onun bu suskunluğu.

tek çocuk olmanın en zor kısımlarından biri zor zamanlarınızda yanına koşmak istediğiniz bir abla ve abi ihtiyacı hissetmeniz. ben hep bir abla istedim ve onu sözlük sayesinde buldum. tanışalı ne kadar oldu hatırlamıyorum bile. çok oldu be ama. hatta yaşadığımız, paylaştığımız olayları düşününce ne kadar çok badire atlatmışız diye dönüp baktım bir geriye. ne kadar çok da mutlanmışız da aynı zamanda.

her zaman yanımdaydı, hep destek oldu bana. bazen bağırdı, azarladı beni ve o genelde sinirlenince haklı olur. "napıyosunn" yazar. o soru benim kafamda kendisinin ses tonuyla yankılanır. çünkü dünyada başka kimse onun gibi " napıyosunn" diyemez.

dostluğunun hep yanımda, desteğinin hep arkamda olmasını istediğim ender kişilerden. var ol !