şükela:  tümü | bugün
  • amip gibi çoğalmaktadır.
  • sevgili olup piç etmeyelim bırak böyle olduğu gibi kalsın modundaki erkek.

(bkz: verip de göstermemek)
  • sevgili olalim ama takılmayalım erkeğinden daha fazla tercih edilecek erkek cesitidir.
  • son birkaç yıldır sürekli karşıma çıkan ve biran önce bitmesini istediğim erkek tipidir. hayır abi sevgili olmaya götün yemiyorsa siktir git takılmak da isteme. oh ne ala benle takıl istediğini yaşa güzel vakit geçir, sorumluluk almaya gelince ama ben bik bik. siktir.

bir yıl aradan sonra gelen edit: sürekli karşıma çıkıyor olmaları sadece bu tiplerin karşıma çıktığı anlamına gelmiyor. sevgili olalım erkeği de dolu piyasada ancak benim kriterlerime uymuyor. ha şu sıralar ben takılalım ama sevgili olmayalım kadınıyım. zira türkiyeden siktir olup gitmekle kafayı bozdum. arkamda birini bırakmak istemiyorum.
  • benim bu.

ya arkadaş illa sevgili olmak zorunda mıyız? çıkarız dışarı, kahve içeriz, sinemaya gideriz, gece cluba, fasıla gideriz ama sevgili olmayız. sonuçta ben sevişelim talebiyle gelmiyorum ki!! ondan sonra bir kızla bir erkek arkadaş olabilir diyorsunuz ama olmuyor işte. illa sevgili olacak amk. ya istemiyorum kardeşim zorla mı?

kadın burada sizden hoşlanmışsa önce dişiliğini kullanmaya çalışıyor, yani sizi yatağa atmaya çalışıyor, siz de yatağa giriyorsunuz, sevişiyorsunuz ve erkek tarafı olarak hala arkadaş olarak takılalım deyince de kıyamet kopuyor:) (e napayım erkeğim lan ben) ne orospu çocukluğunuz kalıyor ne şerefsizliğiniz!! sonra kendinizi ah almış pozisyonunda bulup psikolojik olarak yıpranmış buluyorsunuz.

zor azizim zor. bu erkeğe denk gelmesi gereken kadın, önce arkadaş olalım sonrasına bakarız diyen kadındır.

edit: görünmez bakınızı bilmediğim için biri öğretsin demiştim, çok mesaj geldi teşekkürler, öğrendim sonunda:)

ayrıca yukarıda bahsettiğim olayda ben bir şeyi unuttum. kızla sevişmek için sevgili olalım deyip seviştikten sonra arkadaş kalmaya devam edelim demiştim. şerefsizlik benimdir. pişmanım, üzgünüm. favorileri kaldırabilirsiniz.
  • (bkz: ankara kedisi)
  • sadece bir kişiyle takılıyorsa sorun değil, diyebileceğim erkek türüdür.

yalan söyleyen bir sevgiliden ziyade, kaliteli vakit geçirerek tanımaya çalışan ve kendini tanıtan erkek candır bence. zaten o süreçte görürsün uygun musunuz, değil misiniz? belki şahane bir sevgili olamayacağınız ama çok çok iyi bir arkadaş olacağınız bir insanı hemencecik sıfat koyma amacıyla hayatınızın hatası yapma olayından kurtarmaktadır.
    bununla birlikte direkt olarak böyle bir cümle ile de maruz kalmadım. aşama aşama gelişen olaylardır.

evet bu türün kadın bir ferdiyim.
  • (bkz: öyle bi lüksümüz var mıydı lan?)

işin şakası bir yana bana göre değildir. takılıp gezicem tozucam her şeyimi paylaşıcam ve sevgili olmıycam ha? hem karşımdakine hem bana yazıktır. eğer hoşlanıyorsan sevgili olacaksın. hoşlanmıyorsan da karşındakinin duygularıyla oynamayacaksın. bitmiştir.
  • devamında "hayat zaten boktan." diyecektir. hayatın bokluğu üzerine felsefe yapıp aynı anda başkalarına da mavi boncuk verecektir.mavi boncukları saça saça yaşayan bu erkegin hayatina bok boncuğu olarak dönmesinden da az doğal ne olabilir ki...