• yazın sıcak günlerinde daha çok fark edilen bir istanbul olayı sanırım bu. şimdi takım elbiseyi çoğu insan giyebilir; kendi şahsi aracı olmadığı için vesaire toplu taşıma da kullanabilir ama yine de sanırım mülakata gidenler daha bir belli oluyor. bol giorgio armani acqua parfümüyle yollara düşüyorlar. plase olarak yüksek lisans, doktora mülakatlarına gidiyor da olabilirler. metrobüste yolu sessiz sedasız seyrederken yapılan, nasıl bir geleceğe yürüyorum ben yolculuğudur bu.
  • aşırı hassas bir zihnim olduğu için aşırı sert bir direnç geliştirdiğimi hatırlatan durumdur. geçmişte belki 3-4 kez dahil olmuşumdur. kafka, proust, musil, elmalılı hamdi yazır, servet kocakaya ve küçük emrah arasında gidip gelirim.

takım elbise konusunu şurada açıklamaya çalışmıştım #72783452

bazen imdat çekicini elime alıp oldboy misali insanlara vur ha vur ettiğimi hayal ederim. akabinde acizliğim, hayata, insan tertibine dahil olmak adına ruhuma ezinç verdiğimi, tüm benliğimi ayaklar altına aldığımı hissederim. bazen uzak yıldızları hayal eder, ölümlülüğü düşünür ve ne fark eder ki derim.

her gördüğümde içimi acıma, tiksinti, sevgi, acz ve çaresizlik gibi duygularla dolduran, kah güldüren, kah öldüren vaziyettir.
hesabın var mı? giriş yap