• esmili nickli yazarın (#88341662) bu entry'sindeki linkten kavimler göçü adlı bir sunucuya dahil olma gafletinde bulundum. durduk yere küfür yedik, tam bir komedi. swh

bu nedir ya ahaha

abazanların karı kız düşürmek için gerdiği bir ağ sanırım. aman diyeyim, evlerden ırak.

demek ki neymiş, her önüne gelen discord linkine tıklamayacakmışsın.
  • discord harika bir uygulama ama bu kanalların alayı çöp ve uzun ömürlü değiller. bir süre sonra patlıyorlar. sohbette azıcık sivrilip dikkat mi çektiniz? hemen alaşağı ediliyorsunuz kanaldaki kıdemli kişiler tarafından.

önce gruba insan çekmek için iki üç kız ayarlanıyor sonra bir sürü pasif agresif belki sevişirim erkekleriyle bir kaç kız daha geliyor. bir kaç gün güzelce hayatın anlamı sorgulanıyor ve ses kanallarında gizli yürümeler yapılıyor. yollar yapıldıktan sonra pat diye kavgalar çıkıyor, ss'ler havada uçuşuyor ve size birden bire tanımadığınız kişilerden başka kanal davetleri gelmeye başlıyor. o “promotör” kızlar da kanalı bir kavgayla vs. terkedince kanalda yeller esiyor. hele ki kadınlarından kesinlikle uzak durun zira dm'leri erkek nudeları ve sextinglerinden oluşan bir gayya çukuru gibidir. onunla tek* konuşan kişi asla siz değilsiniz. özgüven sorunu yaşayan kadınlarımızın ego pompalama mecrası olmuşlar adeta.

sonu yok özetle, boşuna girip arkadaş yaparım umuduna kapılmayın. inanın bir şey kaybetmiyorsunuz. kaybedeceğiniz tek şey kıymetli vaktiniz ve hep aynı kişiler var bu kanallarda. dertleşecek insan veritabanında çok daha güzel ve özel sohbetler yakalayabilirsiniz. bu kanallarda dönen entrika ve seks çıkmazları aşk-ı memnu'da dönmedi.

discord'u beta zamanlarından beri kullanan birisi olarak bu tip “kaliteli insanlı” kanallarda çok vakit geçirdim. en popüler olanlarında yöneticilik de yaptım uzun süreler. hiçbirisi dikiş tutturamıyor. kendinize iyilik edin ve hepsinden uzak durun. sosyalleşmek istiyorsanız yeri burası değil zira buralarda sosyalleşeceğiniz insanların çoğunluğu egolu birer sosyopat olacaktır.

size faydası olacağını düşündüğünüz, katma değeri olan kanalları elbette hariç tutuyorum.
  • ınstagram, twitter, eksisozluk, youtube, discord nasıl hepsine birden yetisiyorsunuz ben hayretler içerisindeyim.

not: y kuşağı

denedim olmuyor yani.
  • bu başlığı takip ediyorum. ulan sürekli aynı kişiler hep aynı kanal linklerini atıp duruyor. gelmiyorum lan..
    yok mu şöyle yaratıcı bir tane işe, dişe dokunur kanal?
    yeşillendirin..
  • tanımadığı insanlarla neyin sohbetini edeceği anlaşılamayan insanların sosyalleşmek için olmadık yollar denemesinin listesidir.

diyelim ki bir kanal var, edebiyat konuşuluyor. bunun bu şekilde reklamını yap, şu saatte online konferansımız var de, bitsin gitsin. ilgimiz varsa gelelim. ya da şu saatte şöyle bir etkinlik var de, gelsin insanlar.

"gelin goygoy yapalım", sebep? kim niye senle goygoy yapmak istesin. oradaki insanlar niye benimle goygoy yapmak istesin? babam bu kadar güzel çilekli pasta yapmayı nerden öğrendi? n'oluyoz arkaaşlar delirdi iyice herkes.
  • kanala kadın nikiyle girip "sesim geliyor mu ay beceremedim nereye takıcam bunu" diye yazın. kanaldaki tüm abazanlar ses ayarı konusunda seferber olacaktır. 5-10 dk uğraştırın. sonunda mikrofona üfleyin. aa ses geldi heyoo diye sevinince zart diye osurun.
  • spesifik bir konu olmadığı sürece burada paylaşılan rastgele sunuculara neden girilmesi gerektiğini hiç anlayamayacağım. hani c#'ı geliştiren ekip bir sunucu açar ona girersin, ne bileyim oynadığın oyunun resmi/topluluk sunucusu vardır girersin, kaktüs yetiştiriyorsundur bunu hobi veya meslek edinen insanların bir sunucusu vardır girersin anlarım. hatta madonna sunucusu vardır ona da girersin onu bile anlarım da böyle ne işe yaradığı belirsiz amele pazarından adam toplama usulü sunucuların amacını ve çıkarını asla çözemedim, belki yönetici olan kişisel tatmin elde ediyordur.

ayrıca adam gelmiş butik kalmasını istiyorum dediği sunucunun linkini günlük 3-4 milyon civarı ziyaretçi alan bir sitede paylaşmış. abi burası da çok underground oldu ya kimse görmez, biraz daha popüler bir yerde reklam yapsaydın.
  • maalesef bu başlıktaki tüm(evet tüm) sunucular discordun yıllanmış kaşarlarına ev sahipliği yaptığı için kendisine saygısı olmayanların ilişmemesini tavsiye edebilirim. adları çıktıkça veya birbirleriyle takıştıkça yenisini açıyorlar ama tayfa aynı tayfa. pislik aynı pislik. tüm kullanıcılar pislik olmasa bile pisliğe tolerans geliştirmiş insanlar. o yüzden buradan alabileceğiniz iyi bir şey yok.
  • takip edilen kanalda 'bay pipe' isminde bir kullaniciya denk geldiginizde kosarak uzaklasmaniz gereken ver tabani.
  • takip edilmemesi gereken discord kanalları. ne kadar egoist tip varsa toplanmış hadi biraz da biz egomuzu yarıştıralım diyip kanal açmış.
hesabın var mı? giriş yap