• istanbul'un anadolu yakasını yavaş yavaş sarıp sarmalayacak ve her yeri o kırmızı tabelalarıyla dolduracaklar gibime geliyor.
    bir börekçi, bu kadar çok şubeyi, sadece anadolu yakası'nda nasıl açar hayret ediyorum. benim evimden yürüme mesafesi uzaklığında 3 tane taner börek salonu var. yayılmışlığı siz hesaplayın artık.
    tüm bunların yanında süper börek yaparlar, kıymalı + peynirli karışık bir de çay isteyince tadına doyum olmaz.
    şubelerin tam listesini ilerleyen zamanlarda yazacağım.
  • http://www.tanerborek.com.tr/ diye bir sitesi olan, enfes börekler yapan börekçi.
  • peynirli su boregi, kiymali ve peynirli kol boregi, sekerli borek*, pide, pogaca cesitleriyle her daim hafif ve leziz kayintilar sunan borekci zinciri. goztepe subelerinde aksam 18:00'den sonra peynirli su boregi kalmaz.
  • özellikle kahvaltı için böreklerinin tam süper olduğu börekçi.
  • gün itibariyle 18 tane şubesi vardır.
  • aslı börek'le evlenip çocuk sahibi olmasını istediğim işletme.

kadıköy ilçe sınırlarında mitoz bölünmektedir.
  • dün böreğini yiyerek zehirlenmeme sebep olan hain börekçi.
  • istanbul'un anadolu yakasında her yerde görebileceğiniz pide ve börekçi.
  • şube sayısını azaltmak için frenchising olayına girmiş olan börek salonu.nedeni ise denetlenmesi'nin artık zorlaşmış olmasıymış.
  • peynirli böreği çok leziz. yemelere doyamıyorum. ama kıymalı böreği çok yağlı. yedikten sonra gün boyu midemde bir rahatsızlık oluyor.

önce peynirli böreği bitiyor. günün ilerleyen saatlerinde börek istediğim zaman peynirli böreği kalmamış oluyor. kıymalı teklif ediyor börekçi.demek ki peynirli böreğe daha çok talep var.e mübarek o zaman niye peynirli böreği, kıymalıya göre daha çok yapmazsınız?

not: yukarıdaki istatistik kozyatağı şubesi verileri ve işkembe-i kübramdan yararlanılarak oluşturulmuştur.
hesabın var mı? giriş yap