• ne istiyorsun benden? beni neyle sınıyorsun? bana ne öğretmeye çalışıyorsun? bu kaçıncı cafcaflı hediye, önce verip sonra en mutlu anımda geri istediğin? bu kaçıncı hayal kırıklığı, bu kaçıncı hançer saplayışın?

kalbim delik deşik, kan revan içinde.. yapma artık. yalvarırım dur!
  • peki neden başkalarının mutluluğu benim mutsuzluğumla doğru orantılı olarak ilerliyor merakımdan soruyorum yani.
  • ateş tekerlek ve paradan sonra insanoğlunun en büyük buluşu sensin güzelliğin elle tutulmaz gözle görülmez olman hatta tartışılamaz olman insanoğlu uçuyor sanal paralara geçiyor sıra sana mı geldi ne?
  • burda mı tapayım paket mi olsun ?
  • hani kötüler çok yaşamazdı?

hani mazlumun ahı yerde kalmazdı?

hani iyilik hep kazanırdı?
  • yiyorsa gel beni al
  • önce şeytanı yarattın , sonra cennete gönderdin ve ancak yasak elmayı cennetin en cazibeli meyvesi yaparak aklımızı çeldin.
    yasaklarınla beraber, yasakladıklarının cazibesini artırdın.

sonra cenneti kazanabilmek için bizi buraya gönderdin.

ben biliyorum ki burası bizim cehennemimiz.

korkutarak iyi insan olmaz, iyi olduğu için insan iyi olmalı.

bizi bu dünyaya " kurtların arasına kuzu diye gönderdin" ve kuzular her daim kurtlar tarafından yenir.

adaletli değil
  • ibadetime ihtiyacın var mı?
  • neden?
  • senden geldiğine inanılan hiç bir din insanları tatmin etmiyor. çünkü senin adına hareket ettiğini iddia eden herkes menfaatçi. insanlar neyin doğru olduğunu bilemeyecek kadar aciz. sadece sevdiğin %1-2 insan cennete gidecek diye hepimiz acı çekiyoruz.
    değer miydi?
hesabın var mı? giriş yap