şükela:  tümü | bugün soru sor
  • madem birlikte olmamıza izin vermeyecektin neden karşılaşmamıza izin verdin?
  • ne istiyorsun benden? beni neyle sınıyorsun? bana ne öğretmeye çalışıyorsun? bu kaçıncı cafcaflı hediye, önce verip sonra en mutlu anımda geri istediğin? bu kaçıncı hayal kırıklığı, bu kaçıncı hançer saplayışın?

kalbim delik deşik, kan revan içinde.. yapma artık. yalvarırım dur!
  • (bkz: istenen)
  • ölünce anılar nereye gider? napıyorsun onları?

çok düşününce tasavvufa gidenlerden değilim ben. robin williams niye ölür ki? alev sezer? atilla özdemiroğlunu öldürüp ne yapacaksın? tarık akan kemal sunal ve halit akçatepeyi sırf daha yakından izliyim diye mi öldürdün?
    müzik ölüyor edebiyat ölüyor sanat ölüyor tanıdığım adamlar ölüyor tv'de ne olduklarını bile bilmediğim insanlar sporla çoğalıyor. resimlerde gittikçe yaşlanıyorum. ne güzel çıkmışım dediğim resmin üzerinden 10 yıl geçmiş. al beni de al tabi turşumu kurarsın.
  • peki neden başkalarının mutluluğu benim mutsuzluğumla doğru orantılı olarak ilerliyor merakımdan soruyorum yani.
  • ateş tekerlek ve paradan sonra insanoğlunun en büyük buluşu sensin güzelliğin elle tutulmaz gözle görülmez olman hatta tartışılamaz olman insanoğlu uçuyor sanal paralara geçiyor sıra sana mı geldi ne?
  • şu böğrümdeki agriyi al lutfen.
  • burda mı tapayım paket mi olsun ?
  • hani kötüler çok yaşamazdı?

hani mazlumun ahı yerde kalmazdı?

hani iyilik hep kazanırdı?
  • (bkz: çok şükür)