• öldürmektir diyeceğim ama bazı hümanist arkadaşlar gelip ''ama onlar da insan yeaaa. yazık değil mi?'' diyecekler.

hayır efendim insan falan değiller. 3-5 sene hapis kalıp çıktıktan sonra, aramızda dolaşacak bu mahluklar (eşlerimiz ve kızlarımızla aynı yolda yürüyecek.). ben tüm hayatımı ''acaba sevdiklerimin başına bugün bir şey gelir mi?'' düşüncesiyle geçirmek istemiyorum.

not: işbu entry tecavüzcünün acı çekmesini, ondan intikam alınmasını amaçlamamaktadır. ''acizliğimiz yüzünden hayatı boyunca travmalar yaşayacak bir insanı kurtaramadık, bari toplumun geri kalanını kurtaralım'' düşüncesini amaçlamaktadır.
  • tecavüzcüyü hadım etmek. nerede nasıl kullanacağını bilmiyorsa, gerek yok kullanmasına.
  • tecavüzcüye boru döşemek olabilir.
    (bkz: pulp fiction)
  • aynisini kendisine yapmak (toplu tecavuzlerde kac kisiyse o kadar kez). asla oldurmek degil bence, o kisa yol, yarattigi cehennemi burada kendi de yasamali. ardindan hadim edilebilir belki.

tabi bu tecavuz edene ama guzel ulkemde tecavuze ugrayan tore geregi oldurulup tecavuz bebeklerini dogurmak zorunda birakilarak cezalandiriliyor.
  • ben de şunu merak ediyorum:

bir tecavüzcünün vücut bütünlüğünü bozan, ona tecavüz eden ya da onu öldüren kimseye nasıl isimler veriyoruz? mesela tecavüzcüye tecavüz eden de tecavüzcü olmuyor mu ya da onu öldüren katil olmuyor mu? peki tecavüzcüyü öldüren katile nasıl bir ceza vereceğiz? peki tecavüzcüyü öldüren katili (cezası idamsa) kim öldürecek ve o katile nasıl ceza vereceğiz?

peki bir cellat ile bir seri katil arasındaki fark nedir? bizim tecavüzcümüz, bizim katilimiz iyidir de, bizim istemediğimiz tecavüzü cinayeti yapan mı kötüdür?
  • testi kırıldıktan sonra ne yapılırsa yapılsın da, testi kırılmadan önce belki şunlar yapılabilir.

(bkz: cinsel eğitim)
    (bkz: cinsel özgürlük)
    (bkz: kadın erkek eşitliği)
    (bkz: sağlıklı birey)
    (bkz: sağlıklı toplum)
  • hadım etmek çözüm değildir. zira hadım, sana ait olmayan ama istediğin kadar aşşağılayacağını düşündüğün zayıf canlıya yaptığı eylem isteğini geçirmez kesinlikle. bu eylemi yapma isteğini bulmak ve onu yok etmek gerekmektedir. çoğu zaman kadına duyulan nefret, aşşağılama hissi, geçmişten gelen kin, anneden alınamayan sevgi en büyük sebepleridir.
    türkiye'de durum biraz daha farklıdır avrupa'ya göre. türkiye'de yokluktan ev içinde bulunan yakın akrabaya yapılan saldırı daha çok kimseye anlatamayacağını bildiğinden ve gerçekten karşısındaki kadının da bunu isteyeceğini sandığından yapılmaktadır. bilinç altında ben istiyorsam kadında ister benim kadar dürtüsüyle taarruza geçer. erkek olduğu için aşırı pohpohlanmış gururu yaptığı hamle geri çevrilince inanmak istemez ve eyleme devam eder. erkek merkezli dünyasında kadın hep yerilmiş, güçsüz, fingirdek ve isterik anlatılmıştır zira.
    kahvede anlatılan karıya şöyle çaktım, böyle taktım, öyle inledi naralarını duyarak büyüdüğünden tecavüz esnasında bağırmasını isterik çığlıklar olarak düşünür.
    sevgi bile öğrenilen bir eylemdir. tecavüze uğrayan kızının önüne halat atıp kendisini asmasını bekleyen bir ailenin sevgi ile seks yapılması gerekliliğini öğretmesi beklenemez elbette. bu adamların çoğu çocuk gelinlerin olduğu yerlerden geliyorlar.
    her neyse bir tecavüzcüye verilecek en iyi cezayı bilmiyorum, zira sonu ölüm olsa bu işten vazgeçmeyecek karakterler tanıma fırsatım oldu. ama çözümü biliyorum. eğitim. sadece okul olarak bir eğitimden bahsetmiyorum, kadını tanıtmaktan, onun aşşağı ve ucube bir isterik olmadığının öğretilmesinden, hiç kimseye isteği dışında bırak cinsel ilişkiyi elini omzuna bile koyamayacağının öğretilmesi gerekir.
  • tecavüz olmamalıdır. lex talionis için bir iki binyıl kadar geciktik. şeriat hukukunda hırsızın elini, zinacının çükünü kesiyorlar diye feryat edip tecavüzcüye tecavüz edelim, katili öldürelim demek iş değildir. hele ki "eheh türk hapishanelerinde bir sistem var zaten, tecavüz ediyorlar" demek iğrençtir. bunları düşünmekte olan arkadaşlara düşüncelerinden tiksindiğimi peşinen söyleyeyim. önlenmeye çalışan şey açık ve seçik bir şekilde tecavüzdür, sadece devletin onaylamadığı tecavüzleri önlemeye çalışıp bir de devletçe "uygun görülen" bir tecavüz stili tanımlamak akla hafsalaya sığmaz bir şeydir.
  • en münasipi çükünü kesip eline vermek olan yaptırım.
  • birden fazla önerim olan ceza.

yıllardır böyle. görüyorum ki bazıları yeni keşfedilmiş.

amaç bu tecavüzcü orospu çocuğunu bir kere değil binlerce kere öldürmek olmalı. çünkü başkasının ırzına, kendi zevki için zorla geçip,kadını yıllarca süregelecek bir psikolojik buhrana,toplumsal baskıya sokan orospu çocuğu bir kere ölmemeli.

1) ciddi ciddi, götüne soğuk demir sokulur. çıkartılır. bir daha soğutulur,bir daha çıkartılır. o sırada; tecavüz ettiği andaki fantazilerini kurmaya çalışsın bakalım piç.

2) recm cezası. kadına yapılıp ses çıkmıyorsa erkeğe de yapılsın.bu orospu çocuğu bunu haketti.kafasına kadar kuma gömüp,allah ne verdiyse sallayacan ibnenin oğluna.

3) organını alsınlar. alnına da dövme yapsınlar tecavüz ettiği için organının kesildiğini simgeleyen bir dövme. o kadın nasıl toplumsal baskı altında yaşıyorsa, o orospu çocuğuda yıllar boyu toplum tarafından o gözle bakılmaya alışsın.

vahşice gelebilir kimilerine. o kimilerinin amınakoyim. bu ülkede tecavüzcüye sahip çıkıldıkça, aferin der gibi cezalar verildikçe, insanların gerçek adaleti sağlama arzusu bu denli sert olabilir. bu da kimi ibnelere koyabilir.

hiç bir suçu olmayan,tecavüze uğrayan kadına; toplumdaki bazı orospu çocuklarının ''artık orospu oldu'' gözüyle bakması topluma gayet normalse; tecavüzcülerden sonra kadına orospu gözüyle bakanları da birbirleriyle çiftleştireceksin. çocuk doğuramazlar ama götlerinden filizlenen gökkuşağına devlet bakar.
hesabın var mı? giriş yap