• kanımca en iisi için: (bkz: patron/@ug tek..)
  • son shottan sonra sevişilmesi lazım gelen sert içki.
  • götü başı dağıttıran içkidir.*

şöyle ki : 6 kişi için bir 70' lik bir de 35' lik olmeca alınır. bu da yetmez gecenin 11' inde gidilir bir adet daha 35' lik alınır ve bitirilir. şarkılar danslar eşliğinde herşey çok güzeldir.taa ki flaşlar patlayana kadar. zira sonraki gün dalga konusu olabilirsiniz.*
  • rakının üstüne cila olarak alınmamalı. bizzat denedim. içerken iyi de içtikten sonrası pek hoş olmuyor.
  • içme ritüelinin, shot bardaklarından fondiplemek şeklinde olduğu konusunda yaygın bir inanç olsa da, anavatanı olan meksika'da, daha büyük bardaklarda servis edilen ve yudum yudum içilen bir içkidir.
  • http://www.facebook.com/…/video.php?v=1239373272279 adresindeki videodan da görülebileceği gibi hiçbir içkinin üstüne içilmemesi gerekendir.
  • adını görünce bile ağzımı sulandıran içecek. şartlı refleks. evet, pavlov'un köpeği yim ondan böyle konuşuyorum. pıs pıs pıs..
    neyse evet.
    alkolik değilim. bildiğim kadarıyla değilim yani en azından. ve fekat ben zannederim son on senedir, tekila içmeden geçen bir ayımı hatırlamam. hele son senelerde her gece içeceğim nerdeyse. bir geçen grip olduk, içmeyin dediler, korkudan içmedim. onun dışında içerim yani pat pat.. olmeca gold tercih ederim. acımam ona verdiğim paraya da. evimde de her daim tekilam bulunur, sanki de süt anasını satim. mecburum gibi.
    şimdi ben bu kadar girizgahı niye yaptım? hayatım boyunca tekiladan bir kere bile sarhoş olamadığım için elbette. yeminler ederim ki 10-12 shot içerim ben be. ne bir baş dönmesi, ne bir mide bulantısı.. en fazla bir uyku hali çöker üstüme, ısınırım ziyadesiyle, üşümem saatlerce. budur yan etkisi de ön etkisi de. nesi sarhoş eder, nasıl olur anlayamıyorum.
    8-10 shot içip striptiz yapan bir kurs arkadaşım olmuştu, ben ondan sonra merak saldım bu tekilaya. ula bu nası bi içkiyse artık koskoca ilaria'yı maymun etti, ben de bi içim bakim, bira bira nereye kadar diye, içtim içtim, o gün bugün içerim. yok efendim yok.
    ya bana hep sahtesini kakaladılar yıllarca, ya sizin sarhoş olasınız varmış, sevişesiniz varmış. bilemeyeceğim. günahı boynunuza.
  • kendisi içki dünyasının shotgun ı olur. tahrip gücü yüksektir, tek shot ile etkileyici sonuçlar doğurabilir, hatta head shot yapma ihtimaliniz yüksektir. seri shot lardan sonra neye uğradığınızı şaşırabilirsiniz. bünyelerin kendi limitlerine göre değişse de kendi tecrübelerimle 5 shot sonucu dünya farklı dönüyor. olmeca, tuz, limon üçlüsü anlatılmaz, yaşanır. hamallığa gerek olmadan kısa yoldan kafayı bulmak için idealdir.
  • son dönem seremonisini terk ederek içtiğim. öyle de mis.

en güzel etkisi, gırtlayğını yakarak geçtikten en çok 10 dk sonra, insanın beynini kalbini yakanları söndürmeye başlamasıdır.

direk şişeyi koyuyorsun yanına. arzu edersen bir bardak da su arada temizlik için. yetiyor.
hesabın var mı? giriş yap