• benim için sonucu aynısının laciverti olan karşılaşma.
  • (bkz: levent pekcan)
    (bkz: hamdi kellecioğlu)
    (bkz: murat gamsız)

bu yukarıda saydığım 3 editörün her birinin farklı bir özelliği var. levent pekcan donanım ve teknik bilgi birikimi anlamında çok yetkinken hamdi kellecioğlu daha çok yazılımsal ve bilimsel alanlarda geniş bir bilgi birikimine sahip. murat gamsız ise iyi bir moderatör olmasının yanında grafik alanında fazlasıyla yetkin bir kişi.

e sen bu üç adamı alıp bir yayının içerisine koyarsan zaman içinde birbirlerinden de etkilenerek birçok konuda uzman üç üst düzey editör elde edersin.

mesela hamdi kellecioğlu ilk geldiği dönemlerde donanım incelemelerinde çok yorum yapamazken şu an yaptığı yorumlar dikkate alınır düzeye gelmiştir.

tarafsızlıkları zaten apayrı bir konu, yukarıda bir arkadaş dirsek teması linki vermiş orayı izlerseniz görebilirsiniz ki shiftdelete aslında yanına bile yaklaşılmayacak çöp bir operatör olan eski adıyla aveayı dakikalarca sebepsiz şekilde övmüş.

evet belki ürünleri eline geç ulaşıyor, bazen hiç gelmiyor ama teknoseyir tarafsızlığı ile o açığını fazlasıyla gideriyor. taraflı bir yayın izleyeceğime açar reklam izlerim en azından reklam olduğunu biliyorum sonuçta.

levent pekcan için bir de hiçbir şeyi beğenmiyor diyen arkadaşlar var, izlememi sağlayan şeylerden biri de o zaten. yahu adam yıllardır bu sektörde, yalanı gerçeği defalarca deneyimlemiş gözlemlemiş hatta bazen kazık yemiş, tecrübe edinmiş. doğal olarak bazı şeyleri beğenmeyecek, bazı şeylere tutmaz diyecek. her şeye aman allahım bu allahın bir hikmeti, bu bir mucize diye mi yaklaşmasını bekliyorsunuz anlamıyorum ki.

ayrıca (bkz: sana telefon öneremem)
  • elma ile armut karşılaştırmasından başka bir şey değildir. ikisinin de hitap ettiği kitle farklıdır.

hem teknoloji basını, hem de teknoloji şirketlerinde ilgili konumlarda tecrübelerim olduğu için söylüyorum.
  • temelinde (bkz: pclabs) olan kazanır.

*bitişik
  • tüm sdn'yi topla bir levent pekcan etmez.

neden etmez? çünkü sdn bir reklam uğruna her türlü oynaklığı yapabilir, kötü bir ürünü iyi gibi kakalayabilir.

ama yıllardır takip ettiğim teknoseyir'de daha böyle bir şeye rastlamadım.

teknoseyir'in samimiyeti, incelediği ürüne güvenmenizi sağlar ve iyi bir rehberdir.sdn ise bugün burada, yarın şurada, güvenilmez.

2 inceleme videosu izleyin anlarsınız.
  • cumhuriyet vs takvim gibi bir karşılaştırma olmuş.
  • her türlü teknoseyir :)
  • teknolojiyi biraz olsun takip eden, ergen olmayan, aklı başında tipler için cevap çok net.

shiftdelete benim gözümde teknoloji kanalı değil akıllı telefon kanalıdır. verdiği bilgiler, video ve haber içerikleri son derece sığdır. maalesef aldığı tık sayısı teknoseyire göre çok daha fazladır çünkü ülke gençliği sığ bilgiyi tercih ediyor-kolayına geliyor.

teknoseyirin kadrosu kaliteli ve özellikle video inceleme konusunda başı çekiyorlar. teknoseyir gibi kaliteli başka teknoloji platformları da var tabii. emeklerinin karşılığını kazanıyorlar mı orası muamma.
  • teknoseyir tokatlar.
hesabın var mı? giriş yap