• yararlı olacağı düşünülendir.
    ihtiyacınızı karşılayacak özelliklere sahip bir telefon almalısınız.
    çevre faktörü etkili olmamalı,
    önce eskiyen ayakkabını değiştirmelisin yada boyası gelmiş saçlarını boyatmalısın.
    hava atayım caka satayım derken komik duruma düşmemeli.
  • -eğer sürekli kullanım durumu varsa şarj olayı önemli. ne kadar dayandığına dikkat edin.
    -ucuz diye atlamayın. gray market diye tabir edilen şekilde getirilmiş cihazlar orjinal olmalarına rağmen garantiye işiniz düştüğünde sıkıntı çıkartabiliyor. aklınızda olsun.
    -flip cover alacaksanız ebay'den çok çeşitli modellere ulaşabilirsiniz.
    -iphone almayacaksanız işletim sisteminin android olmasına dikkat edin. windows phone işletim sistemine sahip cihazlarda hem uygulama sıkıntıları oluyor(instagram yoktu mesela, şimdi var mı bilmiyorum. gibi gibi..) hem de microsoft alışkanlığını bozmadan yeni işletim sistemi çıkartınca eskisinden desteğini çekiyor.
    -samsung'larda uygulama yalnızca dahili belleğe yüklenebiliyor(muş). yani 16gb alayım sonra sd kart ile desteklerim derseniz buna dikkat edin.
    -iphone bataryasını sömürüyor resmen bilmeyen kaldıysa diye söyliyeyim.

aklıma bunlar geldi. ben de bu ara alacağım ve araştırmaktayım.
  • htc chacha almayın,hayal kırıklığına uğrarsınız. limitte sınır yoksa htc m7 one şiddet ve hiddetle önerilir.
  • androidden vazgeçin artık arkadaşlarım.bunca yıl androidle sürünmüşüm.bi geçiş yaptım apple'a.bütün sorunlarım çözüldü.hızdı,grafikti,işlemciydi falan filan.diğerleri solda sıfır kalır.şaşmican abi apple'dan
  • iphone serisi derim ve tek geçerim.

bataryası olsun, yazılımı olsun, herşeyi ile 10 üzerinden 10 dur benim gözümde.
  • samsung a serisini değerlendirebilirsin. a5 2017 ve a7 2017 kullanmış biri olarak özellikle a7 nin bataryası konusunda çok memnun kalacağını söyleyebilirim.
  • sony xa1 ultra ile iphone 6s arasında kalmış durumdayım. fikri olanlar yeşillendirirse çok sevineceğim. teşekkürler..
  • arkadaşlar ben de telefon alacağım. kapitalizmin bir parçası olup elmadan almak istemiyorum. lütfen yeşillendirin beni de.
  • kirin işlemcili huawei telefonlardan uzak dursunlar
    samsung s9 un tekli çekirdek skorunun iphone 7 den düşük olduğunu bilsinler
    samsung almasınlar xiaomi yada vestel tercih etsinler iphone alanı kınıyorlarmış
    (bkz: kapitalizm)
    (bkz: vatan haini)
  • tek diyeceğim şu iphoneu salın abi artık. onunla aynı özellikte telefonları en az %25 maddi kar ile alabilirsiniz. ayrıca telefonunuza bir şey yüklemek için hafıza dolduğunda ücret ödemeye de ihtiyacınız kalmaz. 8 ay sonra yeni model deyip sadece kasasını değiştirdikleri ürün geldiğinde yavaşlama şikayetleriniz de kalmaz
hesabın var mı? giriş yap