• çok iyi ve hızlı çalışan bir internet sitesi. özellikle sokak hayvanlarını besleyenler için, fiyatların genelden çok daha uygun olduğunu duyurmakta yarar var.
  • kopegimin 180 liralik mama yerine buradan aldigim 30 liralik mamayi tercih etmesi nedeniyle sokak kopeklerine de guvenle verebildigim uygun fiyatli urunlerin ureticileri.

edit: kendini kandirmayi kenara birakirsak, kopegin severek yiyor olmasi mamanin saglikli oldugunun gostergesi degildir. cunku versen cukulata da yer hayvan. bu yuzden kalitesine dair daha tutarli gerekceler bakilmali.
  • sokak kedisi kolonileri için mama satan site. şimdiye kadar 2 kez alışveriş yaptım, ikisinde de gayet hızlı teslim ettiler. kediler mutlu, ben mutlu.

bu ucuz mamalar muhtemelen uzun dönemde zararlı olacaktır (deliberte'nin veterineri aksini iddia etse de ben şüphedeyim) ama 20 tane sokak kedisine hill's veremiyorsam açlıktan birbirlerini parçalamalarını izlemektense miço veririm daha iyi.
  • bir arkadaşımın önerisiyle girip üye oldum. bonacibo'nun ekstra enerjili puppy mamasından test amaçlı olarak 3 kg bir adet paket satın aldım. satın alma işlemimin ardından site üzerindeki incelemelerim devam ederken; her ürünün altında aşağıdaki ibarenin olduğunu gördüm.
    "....ürününden sipariş vermeden önce sadece 1 adet, 100 gramlık deneme paketinden bir kereliğine ücretsiz olarak talep etmek için "istek yap" tuşuna basın."
    merak edip acaba gönderirler mi dedim ve tıkladım.
    siparişimle tester talebim arasında ancak 5 dk zaman farkı olmasına rağmen ertesi gün siparişim ayrı, tester ürün ayrı ayrı kargolarla geldi. açıkçası çok şaşırdım buna. herhalde kargo firmasıyla sağlam bir anlaşma yapmışlar dedim yanımdaki iş arkadaşıma. arkadaşım bunu görünce;
    dur bakalım bir de ben deneyeyim bana da gönderecekler mi bakalım diye 4 ürüne tek tek tester talebi yaptı. ben de yüzsüzlük edip bir tane daha istedim tester ürün.
    1 gün sonra yani az önce 2 kargo daha geldi. birinden 4 tane tester, birinden de 1 tane tester çıktı. beni bir kez daha şaşırtan temizmama.com'un neden aynı adrese giden ürünleri bir seferde kargoya veremediğini merak etmedim değil doğrusu.

ama olsunlar, sağ olsunlar. sayelerinde test edip öyle alacağız artık mamalarımızı. bonacibo ve petikare mamaları görünüşte aynı gibi duruyor. sanırım aynı üreticiye ait farklı iki marka.
    bununla beraber ilk gelen bonacibo puppy ekstra enerjili olan mamanın testerını benim ufaklık yaladı yuttu hemen. normalde acana yediğini de ayrıca belirtmek isterim.

kıssadan hisse; tavsiye edilir bir site kendileri.

edit: büdüt
  • izmir bornova'lı firma. internette dolanırken rastlamış, sonra burayı da okuyup ufak paketlerden almıştım. velhasıl bizde kedi de köpek de (beyaz pekingese) var: burayı okudum dedim ya, önceden "numune"lerini görmemiştim. görünce işte "yavru"lar için olanlar dışında istemiştim öyle... sağolsunlar kucho ve micho dışında diğerlerinden gönderdikleri 100 gr.lık paketler iki günde gelmiş. genel olarak "olumlu" diyebilirim...
    "numune" hususunda düşününce, üye olup isteyene yolladıklarına göre kendilerine epey güveniyorlar heralde... bunun dışında, sitelerine numuneleri değerlendirmek için falan "anket" vb. bir bölüm koyabilirler. ve "15 kg.+ kargo bedava" iyi, güzel ancak banka ve kredi kartına vade sayısını da arttırabilirse daha iyi olabilir bence. yani.
  • artık kedi kumu satışına da geçerek sevindirmiş site.
    temizmama.com
  • verdigim siparisi (15 kiloluk micho kedi mamasi ve 4 paket kum) iki gun icinde bana teslim ederek goz dolduran site. istahsiz ama her seyi yiyen oglum bakalim begenecek mi. annemin kedileri ve sokakta besledigi canlar cok sevdiler micho'yu. zayif ve bagisiklik sistemi cokmus ortanca kedisi, bu mamaya basladiktan sonra semirdi. benim oglan da az ama oz yesin, evde yasayan sokak kedisi goruntusunden siyrilsin diye aldim bakalim.

kum fiyatlari da cok uygun. 4'lu silika kum alinca tanesi 5,25 liraya geliyor. umarim kokuyu onlemede de etkilidir. kullandiktan sonra ekleme yaparim lakin site ve urunleri su an icin takdirimi kazanmis durumda.

ekleme: micho sevildi, kum ise oldukca iyi cikti.
  • müşteri hizmetleri ve teslimat hızları oldukça başarılıdır. kaliteleri hakkında yorum yapamıyorum çünkü veteriner ya da beslenme uzmanı vs değilim. ama kedilerin itiraz etmeden yediğini söyleyebilirim. ayrıca 10'a yakın sokak kedisinin beslenmesini vazife edindiğim için fiyat faktörünü de hesaba katmak zorundayım. bu yönüyle de kalbimi kazanmıştır temizmama.com
  • temiz reyon çalışmasıyla kedi kumlarını satın almaya başladım çıktığı günden bu yana. bir kere topaklanan kumları harika. kalıp gibi kum kabına yapışmıyor, topaklanma vazifesini hakkıyla yerine getiriyor. uzun süre gidiyor bu sebeple. üstelik koku sorunu yaşamıyorum. biri diğerini görünce aynı anda sıçmaya bayılan 3 kediyi fazlasıyla idare ediyor. üstelik fiyatı gayet uygun. slika kumlarını denemedim çünkü sağlıklı bulmuyorum. üreticisi kim olursa olsun.

ayrıca yaş mama ve ödül maması üretimine de geçtiler.
    yaş mamalarını itirazsız bayılarak yiyorlar. özellikle ciğerli ve sardalya ton balıklısına pek düşkünler.
    temiz reyonlar
  • içindeki kötü amaçlı bir yazılım nedeniyle güvenlik duvarına takılmaya başlayan, google taramalarında da uyarı veren site. bir sürü mama almıştım burdan, herhalde toplamda 350-400 kilo oldu. özellikle sokak kedileri ve fabrikadaki köpekler için ucuza alıp zahmetsizce teslimatını sağlıyordum.

bir yazılım danışmanlığı alıp sorunu çözerler umarım.
hesabın var mı? giriş yap