• thunder sisters ninesinin üstündeki postu sıyırınca alttan çıkan six pack ile beni yarmış olan animasyon filmdir.
    ve bence ilk filmden daha komikti.
  • çoook sevdiğim filmin devam filmi. şişko çocuğa bayılıyorum.
  • ilk filmi gibi bu da kaliteliydi. senaryosu güzeldi. birbirinden farklı karakterlerle eğlenceli bir devam animasyonu olmuş. en çok "pencere" muhabbetini beğendim izleyenler bilir.
    izlerken renklerden midir nedir aklıma sık sık (bkz: avatar) çizgi dizisi geldi. sonra bu filmin yönetmenine baktım. avatarın sanat departmanından çalışmış.

bu corona döneminde aileyle izlenecek keyifli bir animasyon olmuş. öneririm.
  • ilki gibi muhteşemdi. kahkahalara boğulup gerçekten boğulmama sebep olduğu sahneler oldu.

favorim grandma. six packlerine kurban thunder sister.
  • müthiş eğlenceli animasyon filmi. hatta piyasadaki komedi filmlerinin %80'inden daha komik. ilk filmi çok sevmiştim. bu ondan da kat kat güzel. buz devri serisi gibi 2-3 devam filmi daha salın gelsin.
  • ilkinden daha da iyi olan yer yer kahkaha attıran film.

izlemeye başladığımda peter dinklage ın kadroda olduğunu bilmiyordum ve arada kim seslendiriyor çok iyi diye bakma ihtiyacı duydum. nicolas cage
    ile çok uyumlular. eep karakteri emma stone uyumu da muazzam.

(bkz: thunder sisters)
    (bkz: banana bros)
  • ailecek izlenecek çok eğlenceli bir animasyon film. ilki de çok eğlenceliydi fakat ikincisi birincinin de üstüne çıkmış.bitkiler ve hayvanlar o kadar orijinal çizilmiş ki hayal gücüm şenlendi. misal tavukların hem yüzgeçlerinin hem de kanatlarının olması ya da kurtların örümcek bedeninde biçimlendirilmesi gibi türlü türlü kombinasyonlar mevcut. izleyin bitanem.
  • dağıtımcı uip türkiye ofisi yine malum ortamlara düşmesine engel olamamıştır. bu kadar yeteneksizlik olamaz.
  • croods filminin devam halkası olan the croods a new age (crood’lar 2 yeni bir çağ), crood ve betterman aileleri arasındaki mücadeleye odaklanılıyor.

tarhi öncesi döneme ait olan betterman ailesi, crood'lardan daha iyi olduklarını kanıtlamak için mücadeye girişir.

yönetmen koltuğunda joel crawford'ın oturduğu filmin seslendirme kadrosunda nicolas cage, emma stone, ryan reynolds, peter dinklage gibi isimler yer alıyor.

vizyon tarihi: 15 ocak 2021
    türkiye dağıtım: uip türkiye
    stüdyo: universal
    tür: animasyon, 3 boyutlu, macera, aile, komedi
    yapım yılı: 2020
    ülke: abd

yönetmen: joel crawford
    senaryo: dan hageman, kevin hageman
    müzik: alan silvestri

vizyon tarihi: 15 ocak 2021

filmin dublajlı fragmanını buradan izlemek mümkün.
  • ilk film daha iyiydi diye düşünüyorum. görsel olarak çok beğendim, renkler çok çok iyi fakat konu olarak bilemiyorum pek sarmadı. sonuçta animasyon ama anlatılan zaman olarak biraz tutarlılık bekliyor insan ve yeni ailenin hali, yaşadığı ortam, tavırlar, kılık kıyafet fazla zorlama olmuş. ilk filmden sonraki hikaye için çok daha iyi bir senaryo olabilirdi.
hesabın var mı? giriş yap