• saskin imparatorun okulu olarak digiturk'te disney channel'da gosterilen ,disney'in en komik cizgi dizisi. dublajli bile guzel..
  • her bir sahnesi ayrı ayrı felaket komiktir ama sonlarına doğru sırayla iksirleri denedikleri 3-5 dakika boyunca yerlere yatarsınız. hele ki şöyle bi dialog vardır:

--- spoiler ---
    sürekli iksirleri deniyorlar, insan yapanı bulamadılar, kuzco haliyle sinirlendi:

kuzco: şişeleri senin seçmenle bi yere varamayacağız, bi dahakini ben seçecem.
    pacha: bana uyar.

ince bi köprüde balina olur (hatırlamaya çalışın). dehşet bi bakış atarak:

kuzco: tek kelime etme!

--- spoiler ---
  • izlediğim en komik animasyon filmlerinden biriydi, hatta en komiği de olabilir.

--- spoiler ---

izleyip de gözünden kaçıranlar için ufak bir detay: http://9gag.com/gag/4917656

--- spoiler ---
  • muhtesem bir film. bu kadar komik baska bir disney animasyonu yoktur heralde.
  • çok underrated be. mis gibi film. komik, saçma ve zekice. disney + pixar + dreamworks falan filan dünyasında en sevdiğim villain kesinlikle yzma. ayrıca orjinal seslendirme olarak mükemmel ötesi.
  • animaniacsten sonra en sevdiğim çizgifilmdir.
  • yeni izlediğim animasyon. meğerse 2000 yılında çıkmış, neden o zamanlar izlemedim bilemiyorum. ama harikaydı acayip gülerek kahkaha atarak izledim. çocuklarda gayet keyifle izleyebilir.
  • bir mizah başyapıtı. muhteşem seslendirmelerle dolu.
  • seneler sonra yeniden izlediğim underrated animasyon. o zamanlar çocuktuk tabi aksiyonlara gülüp geçiyorduk ama gerçekten sağlam filmmiş. şu an deli gibi bütün karakterlerin figürlerinden istiyorum. yaşım 29 evet.
hesabın var mı? giriş yap