• blutv'de mevcuttur. yazılmış fakat tekrar etmekte fayda var martin freeman'ın performansı müthiş.
  • martin freeman'i görünce izlemek istedim ve 4 bölüm kadar izledim. inanılmaz sıkıldım. 1-2 bölüm böyle gider dizi açılır falan dedim, birkaç olay olur falan dedim ama gittikçe daha da sıkıcı hâle gelmeye başladı dizi. martin freeman'in oyunculuğuna diyecek sözüm yok ancak keşke kabul etmeseymiş bu teklifi. çok boş, gereksiz bir dizi olmuş. vakit kaybı oldu benim için.
  • martin freeman dizide oynamıyor, tek kelimeyle döktürüyor... müthiş bir performans. ödüllere boğulmalı adam. her sahneyi heyecanla izledim adam sayesinde. sonu hafiften ucu açık bitti, belki bir sezon daha yayınlanabilir. şaşırtıcı bir ilerleyişi var. karakterler, çatışmalar başarılı. ama martin freeman çok başka bir yerde...
  • beğendiğim dizi. martin freeman baya başarılı oynamış karakteri. karakterin bunalımını sonuna kadar hissettirdi bana. özellikle başlarda bir bölümde gece devriyesinden sonra yatarken sabah kalkmak istemediği, uyandıktan sonra tüm sorunlarının aklına geldiği bir sahne vardı. küçük bir detaydı ama etkileyiciydi.benim de olurdu önceden sabah kalkmak istemeyip, sorunlardan uzaklaşmak istediğim zamanlar.
  • 6 bölüm izledim, sezon bitti mi onu da tam anlamadım yeni bölümler geliyor olabilir, schevcenko ya benzeyen arkadaşın oyunculuğu güzel, dr watson u oynamıştı daha önce. yalnız burada diziyi abartmışlar onu belirtmek isterim.

öncelikle hikaye çok dolu değil, film çok akıcı değil, suç dizisi deniyor da suçtan çok aile ilişkileri üzerine, ben çok beğenmedim. başroldeki polisin 6 bölümde yaptığı işi behzat ç. ve ekibi tek bölümde yapar, çok daha dolu senaryo oluşturabilirlerdi.

özetle film ehh, senarya ortalama altı, başrolün oyunculuğu iyi, sadece polisiye izlemek için gelen varsa başka alternatifi düşünsün derim 6. bölüm sonu itibariyle...
  • (bkz: line of duty)
  • harika bir sezondu mate! bbc ve martin reyis yapmış yapacağını. liverpol aksanı biraz garip olsada insan kopamıyor.
  • başrolde martin freeman'ın olduğu 5 bölümlük polisiye dizi. imdb sayfası
    ilk sezon için yazmam gerekirse; dedektiflikten alınıp gece devriyesine verilmiş, hem işinde hem ailesinde hem de psikolojisinde sorunları olan bir adamın, bir çanta kokain çalan keş bir kızı koruyacak diye başına aldığı belaları izliyoruz.
    bu bakımdan sürükleyici ve sıkıcı değil ancak beklenen patlamayı yapamıyor, finali de başladığı gibi bitiyor.
    ikinci sezon için vakit kaybetmeye değmez.
  • şehr-i liverpool sen mi büyüksün chris mi.
  • karaktere ilk bakış gelmiş bbc'den.

bbc + martin freeman + suç/drama = i'm in.
hesabın var mı? giriş yap