şükela:  tümü | bugün
 • sadece robert de niro ve edward norton i bi araya getirmis olmasi bile izlemek icin sabirsizlanmama sebep olan, angela bassett ve robert de niro nun "filmlerdeki enteresan ciftler" arasinda anilmasini saglayan film.
 • bi siralar en iyi album secilen fugees albumunun adi. ready or not diye bi aralar radyoda sik sik calinan bi sarkilari vardir icinde.. aslinda albumdeki tum sarkilar cekip dinlenmeye deger kanimca.
 • iyi kadrosuna ragmen cok basarili olamamis film...robert de niro son bir soygun yapip emekliye ayrilacak olan hirsizi oynamakta. edward norton da onun suc ortagi. angela bassett da robert de niro'nun sevgilisi ama toplasan 5dk ancak gorunuyor filmde.
 • 1996 senesinde ruffhouse records tarafindan piyasaya surulen ikinci ve son the fugees albumu.parca siralamasi soyleki :

  01. red intro
  02. how many mics
  03. ready or not
  04. zealots
  05. the beast
  06. fu gee la
  07. family business
  08. killing me softly with his song
  09. the score
  10. the mask
  11. cowboys
  12. no woman no cry
  13. manifest outro
  14. fu-gee-la - (refugee camp remix, bonus track)
  15. fu-gee-la - (sly & robbie mix, bonus track)
  16. mista mista - (bonus track)
 • kasaya ulaşmak için yapılan çalışmalar çok güzel ... çok profesyonel ... bir insana nasıl ayar verilir konulu bir film ... bi de fugeesin en baba albümü*
 • türkçesi komplo oldugu ve ingilizcesiyle alakası olmadıgı için zeki seyircilerin film boyunca "kim yapacak ulan bu komloyu?" diye teori üzerine teori üreterek bir nebze daha fazla zevk alarak izledigi film.

  ayrıca robert de niro'nun film sonundaki olayı için (bkz: senin bildigin kadar benim unuttugum var)
 • kendini akıllı mı sandın ne yazık dostum aldandın temalı bir film.
  en çok rastlanan şeyler: ulan edward norton polis mi ki diyalogları, mısır patlağı çıtırtıları, bol gazoz, az gaz, durum komiği (izleyicinin durumu).

  alınacak ders: kendini kimden daha uyanık sandığına dikkat et, çantayı kontrol etmeden limanda koşma, komik olursun. new york otobüsüne bilet almadan gitme, televizyona çıkmak istiyorsan köşkün önünde soyunmayı dene.
  ha, bir de kişisel not: yönetmene güvenme, senariste bi göz at.

  edward norton'u burada, huzurlarınızda mongoloid görüntülü temizlik asistanı rolü ile kutluyor, akademiyi kendisine en sıkı yardımcı erkek oyuncu ödülü ile donatmaya çağırıyorum.
 • robert deniro, marlon brando ve edward norton gibi 3 buyuk aktoru birleştirip kötü ollmayı basarabilmis film. filmi cekecek montreal'den başka yer bulamadınız mı diye sorası geliyor insanin.
  tabi birde insana "aksiyon filmi yapiyorsan aksiyon olmali" diye dusunduren film.
  (bkz: komplo)
 • edward caylaginin artik comezlikten cikip cok yakinda babalar arasina terfi edecegini gosteren film..senaryo basit ve duz olmasina ragmen seyredilebilirnik orani ortalamadan bikac cita yuksege cikmis film
 • sadece edward norton'ın oyunculuğunu izlemek için seyre değecek bir film. (başka da fazla birşey yok) marlon brando'nun balon gibi olmuş hali eski sinemaseverleri üzecek boyutlara ulaşmış.
  caz kulübündeki şarkılar güzeldi. angela basset da biraz daha fazla görünseymiş keşke.
  küçük belki de gereksiz bir ayrıntı : (film en küçük ayrıntılar üzerine kurulu ya)
  angela basset'in arabasının plakasının altında "hatırlıyorum" yazıyor.
hesabın var mı? giriş yap