aynı isimde "the walking dead (oyun)" başlığı da var
  • --- spoiler ---

3. sezon 11. bölüm geçiş bölümü gibiydi. ben bu diziyi aksiyonu, korkusu, zombileri için filan izlemiyorum. ne bölüm yaparlarsa onu izlerim. izlemekten keyif aldığım dizilerden biri. fakat bu tarz bölümler çoğu izleyciyi sıkabilir diye düşünüyorum. ele alınacak pek bir konu yoktu. andrea'nın dönüşü filan iyiydi fakat andrea hala daha vali'nin yanında. rick'in kafayı yemesi yüzünden 4 tane eli silah tutan eleman kaybetmesi zaten 2 bölüm önce görülmüştü fakat o 4 kişinin vali'nin ekibine katılacak olması ve hapishanenin arka girişlerini biliyor olmaları rick ve tayfası için çok büyük dezavantaj. merle'e hala daha tam güvenemiyorum.

--- spoiler ---

--- 3x12 spoiler ---

büyük ihtimal sırra kadem basan morgan ve oğlunun dönüşü bu bölüm olacak.
    http://www.examiner.com/…images-and-video-of-morgan

--- 3x12 spoiler ---
  • lori'den sonra andrea'yı da gönderirlerse kesinlikle daha çok seveceğim dizi. ayrıca artık son sezon başladığından beri kapıldıkları rehavetten kurtulabilirlerse süper olacak.
  • 3x11 itibariyle tam diyecektim her zaman aksiyon olması şart değil bu tarz karakterler arası yüzleşmeler de diziye farklı bir tat katıyor ki ; son sahnede valinin göz bandının yanlış olduğunu fark edip baya bir sövdüm diziye.tüü kalıbınıza.

ayrıca beyaz tenli olmasına rağmen ve poposunu görmeme rağmen içimde andrea' ya karşı gram kıpırdanma olmadı.garip.
  • diziyi izlememe rağmen andrea'nın poposunun göründüğünü ekşiden öğrendim. karı kendinden nasıl tiksindirttiyse artık, poposunu bile görmez olmuşuz. adamı ılık yaparsın yelloz karı :/
  • bir sonraki bölümde dananın kuyruğu kopacaktır.makyözlerinin kafası karışık.valinin bir sağ gözü gidiyor bir sol gözü gidiyor.

şaşkın editi: ayna varmış ya la... nasıl dizi izliyorsunuz kardeşim.
    bilgi veren beş kişiye teşekkürler.
  • sağ sol göz diye diye milletin kafasını karıştıran dizi. valinin görüntüsünü aynada vediklerinden herkese ters gelmiş anlaşılan. bir terslik yok arkadaşlar. yapımcılar biraz oyun oynamak istemiş anlaşılan.
  • bazı bölümlerindeki olaysızlığıyla kanımca breaking bad le yarışan dizidir.

--- spoiler ---
    tüm bölüm alt panelden dizinin bitimine ne kadar kaldığına bakıp heralde birazdan bir aksiyon olacak diyerek koca bölümü izledim. bariz sezonun en olaysız bölümüydü. rick artık kabullense... ulan bi nevi kıyamet yaşıyorsunuz, millet yedi sülalesini kaybetmiş, seni bambi ye çevirmiş buz dolabı karın ölmüş çokmu? atlat artık!

neyse ki son sahnede tom waits abimizle gönül almışlardır.

--- spoiler ---

edit:imla
  • o kadar işimin gücümün arasında salak gibi 2. ve 3. sezonları 3 günde bitirdim. artık o kadar ki sabah otobüs yaklaştı durağa ben biraz geride kalmıştım, kapıya doğru bir anda yönelen insanları görünce bir anlık refleksle irkildim zombiler diye.

o değil de, şu tamlamayı hayatım boyunca ciddi olarak kullanacağım hiç aklıma gelmezdi ama darly, sen adamın dibiymişsin, kızım olsa gözüm kapalı sana verirdim.
  • --- spoiler ---

yapimcilar resimdekileri ya bir yerlerde unuttular ya da bu adamlar zombi falan oldu. 3 sezon oldu lan. nerdesiniz oglum?

http://magnianhk.files.wordpress.com/…ses.jpg?w=498

--- spoiler ---
  • bu dizideki en büyük mantık hatası karakterlerden kimsenin pişik olmamasıdır. lan feci şekilde sıcak hava var. zaman zaman yaşanan aksiyon yüzünden fiziksel aktivite var. az su var banyo yapamazlar doğru düzgün. ama adamlar maşallah gayet güzel yürüyor koşuyor. ben olsam ikinci bölümde ork gibi yürümeye başlamıştım bile.
hesabın var mı? giriş yap