• --- spoiler ---

sonunda ana görev bitti. ciri konusunda iyi sonuca vardım ama radovid ortalığın anasını sikti in cin herkesi kazığa oturttu. neyse emyr ibnesini sevmiyordum zaten. şimdi kedi armoru son seviyeye çıkarma vakti.
    --- spoiler ---
  • uzun süredir oynamak istediğim bir oyundu, dizi de tuzu biberi oldu. kış indirimleri vesilesiyle gayet ucuz bir fiyata aldım. oyunun henüz başlarındayım ancak sanırım dizinin etkisinden dolayı kendimi olaya çok kaptırdım, inanılmaz zevk alarak oynuyorum. gta serisini için işine katmazsak şimdiye kadar oynadığım en iyi açık dünya oyunlarından biri olabilir. hikayesine söylenilecek söz yok zaten. grafik kalitesini artıracak, oynanışı bir tık daha ileri taşıyacak mod önerisi olan yazarlar yeşillendirsin lütfen.
  • oyunu bitirdim ve sevdiğim her oyunda olduğu gibi içimi bir hüzün kapladı.vay be ne oyun yapmış adamlar bu kadar uzun olup da bu kadar sürükleyici yapmayı nasıl başarmışlar.benim gibi rpg türüne uzak olan adamı bile içine çekti. özellikle kanlı baron ve kaer morhen görevleri beni benden aldı harikaydı o görevler.
  • kesinlikle iyi bir ses sistemi ve kulaklık ile oynanması gereken oyun. yoksa o harika müzikler güme gidiyor.

hele o blood and wine'daki akordeon ve yaylı uyumu çok iyi olmuş.

steam'deki klasörden telefona attım, baya dinlerim bunları ben.
  • keşke açılış sinematiğinde yennefer'in kabak gibi götü olmasaydı da 32 yaşında çoluk çocuk sahibi adam anneme rezil olmasaydım. oyun iyi ama. göt de iyi.

edit: algıda seçicilik demiş amk kertenkelesi. ulan göt ekranı kapladı seçicilik mi kaldı?
  • açılış sahnesinde popo olduğunu, çoluk çocuk sahibi abazanlar sayesinde öğrendiğim oyun. algıda seçicilik böyle bir şey.

edit: amk yobazı, senin aklın fikrin g.tteyse yennefer ne yapsın? cdpr ne yapsın? haritalar dolusu oyundan aklında bir tek g.t kalmış abazanın...
  • göte kilitlenme olayının fazla abartıldığı oyun.

bu bir erkek alışkanlığıdır. hepimiz en az 1 kere bu neymiş diye bakıyoruz yok diyen ılık süttür.

ha sonrasında baya baya devam ederse onun adını çeşitlendirebilirsiniz.
  • oyun tarihinin gelmiş geçmiş en iyi oyunudur , daha iyisi gelmeyecektir.
  • bu oyunu resmi türkçe yama ile oynayanlara üzülüyorum.

donanımhaber'in gönüllü ekibinin yaptığı yamayla oynanınca alınan tat çok daha fazla. oyuna ikinci kez başladığımda pek sarmamıştı, çeviri ile ilgili bazı şeylerden dolayı yanlışlık olduğunu anladım.* türkçe yama ile ilgili biraz araştırma yapınca gönüllülerin çevirisini bulup yükledim ve oyun yine efsane hale geldi. denemediyseniz tavsiye ederim.
  • 20 saatte oyunu anlamış yalamış yutmuş, gelip bok atıyor bir de.

(bkz: don't feed the troll)
hesabın var mı? giriş yap