3853 entry daha
  • ön edit: okuduğunuzu anlamıyor musun arkadaşlar? skyrim fanboyluğu falan yok burada. 50 saat witcher 3 oynayıp bitirdim. gayette efsanevi bir oyundur. ben sadece skyrim'in daha iyi olduğunu düşünüyorum hepsi bu.

modları olmadan bir sikime benzemiyor denilen skyrim, metacritic best of all time pc games listesinde 10. sırada, w3 ise 21. sırada.

yanlış anlaşılmasın 50 saat w3 oynamış birisiyim fakat hiç bir sikim bilmeden skyrim gibi bir efsaneyi fanboy gibi gömmek cahillik başka bir şey değil.

edit: sadece 227 goty demiş bir de ahahaha modsuz bir sikime benzemiyor dediğin oyun için 227 tane goty almış yazmışsın insan utanır yav

ulan portal 2, modernwarfare 3, arkham city hatta ve hatta minecraft gibi bir devin çıktığı 2011 senesinde 227 tane goty almış bir oyundan bahsediyoruz git bir bak bakalım 2015 yılında bloodborne ve serinin en kötüsü fallout4 den başka kaç tane baba oyun çıkmış

edit2: ayrıca 2011 yılında kaç firma goty veriyor, 2015 yılında kaç firma goty veriyor onada bakiver bir zahmet sgdgdhdh
513 entry daha
hesabın var mı? giriş yap