• thor'un en iyi filmi. 7/10 civarında olsa da önceki iki film o kadar felaketti ki bunu izlerken en azından keyif alabildim. tessa thompson'ın karakteri çok iyi, hulk ve thor'u birlikte gördük bunlar filmin en büyük artıları. cate blanchett çok karizmatik olsa da dümdüz hiçbir olayı olmayan bir kötüyü uğramış. filmde oynaması için yaratılan baskıyı düşünmekten kadına odaklanamadım. immigrant song'un çaldığı bölüm aşırı iyiydi ama. mizah seviyesi de gayet iyiydi. en karizmatik olmaları gereken bölümlerde öyle bir rezil oluyorlar ki gülmekten kendinizi alamıyorsunuz aksjhdjskdjs.
  • bir thor sever olarak kısa keseceğim beğenmeyenlere bok atanlara bakmayın izlediğim en güzel marvel filmiydi.hem komik hem de gaz sahneleri vardı ve insan film bitince resmen tatmin olmuş şekilde ayrılıyor salondan.

--- spoiler ---

immigration song ile başlayan thor'un şimşeği* verdiği köprü sahnesi çok çok güzeldi.loki'nin thorla olan muhabbetleri hulk'ı görünce verdiği tepkiler bombaydı.hulk ve thor'un kapışmasında hulk'ın bir ara for the horde diyeceğini sandım tam bir ork modundaydı sjdkadsdf

--- spoiler ---

geç izledim ama değdi 8.5/10.sonda iki tane sahne var sonradan nette baktım neymiş diye avengers infinite war'a bağlanıyormuş film hayırlısı olsun diyoruz ve bekliyoruz.
  • -s!-

-s!-

thor'un çekici kırılıyor !!!

-s!-

-s!-
  • thor serisinin en beğendiğim filmi. eğlenceli su gibi akıyor sadece 3d si kötü film boyunca ve filmden sonraki 1 saat gözlerim ağrıdı.

--- spoiler ---

thor - saçımı keseni yaşatmam
    stan lee- ellerim de titriyor hareket etme şu elektirli testereyi çıkartayım da saçını bununla keseyim
    thor- beyefendi lütfen yapmayın rica ediyorum
    stan lee- ehehehe
    thor- abi gözünü seveyim yapmaaaaaaa

sasafadsadasdf
    --- spoiler ---
  • guardians of the galaxy 2'den sonra ilaç gibi gelmiş film. marvel'den işte böyle filmler bekliyoruz. thor ve hela çok karizmaydı. ayrıca heimdall reyiz ve az görünse de dr strange'i izlemek de güzeldi. immigrant song'un da bokunu çıkardılar yalnız, marvel song oldu iyice ama dinleniyor yine de.
  • iyi yapılan pazarlama stratejileri ve kaliteli fragmanlarla cazip gösterilen sıradan bir kahraman filmi. ilk iki filmi beğenmediyseniz bunu da sevmezsiniz.
    sanki filmin senaryosu, basit bir komedyen ve normal bir bilimkurgu yazarının birinden bağımsız şekilde aldığı notları, üçüncü bir kişi tarafından birleştirilmiş hâli gibi olmuş.
    filmdeki en güzel şey loki idi, öyle söyleyeyim!
  • mükemmel bir film olmasa da thor serisinin en iyi filmiydi galiba. tabiki hoş olmayan yerler vardı. mesela espiriler şakalar hhahahahh çok güzel falan ama tadında bıraksaydınız keşke. espiri kısmı biraz abartılmıştı. onun haricinde kurgu ve görsellik bence gayet iyiydi. bolca sürprizle birlikte kesinlikle izlenebilecek bir film. ama en iyi marvel filmlerinden biri de değil. beklentiyi de çok yükseltmemek lazım.
  • -s!-
    "thor"*
    "thor, son of odin"*
    "god of thunder"*
    "strongest avenger"*

"point break"
    quinjet açılır*
    -s!-

ayrıca tony stark thor'a bodhi'ye benzediği için değil gökten paraşütsüz düştüğü için point break der*
  • thor serisinin üçüncü filmi, ışık ve renk seçimleriyle insanları doksanlara götüren film.

--- spoiler ---

yan karakter olarak çal keke çal tadında miek isimli bıçaklı böcek barındırır. üzerine basılmış ve öldü zannedildiği sırada tekrar yaşadığı anlaşılmıştır.

--- spoiler ---
  • marvel cinematic universe içinde guardians of the galaxy ile aynı görsel düzleme çekilerek ilk 2 film yerine farklı bir düzleme oturtulmuş, böylelikle de serinin en iyi filmi olmuş 3. thor filmi.

space disco havası tüm filmi kaplıyor sanki ve müzikler bunu deli gibi güçlendirirken filmin özünde adamlar asgaard ve mitolojinin kökenlerinden sapmamayı başarıyorlar. bu arada thor serisinin açık ara en çok espri barındıran filmi. spoiler'lık bilgi vermek istemiyorum ancak loki'de, thor'da çok iyiydiler.

cate blanchett hakikaten yaşayan en büyük 3-4 aktrisden birisi. inanılmaz...

filmin çizgi roman kökenleri klasik seriden daha farklı ve bunu guardians ile ortak bir havaya çekmiş olmaları ayrıca da çok büyük bir başarı. bu filmlere gidecek kitlenin büyük çoğulukla beğeneceğini düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap