• 10 yaşında bir gitarist. ama kendisi için sadece gitarist demek büyük haksızlık olur. tuşesi, bentleri, herşeyi ile bambaşka bir veled-i bluz....joe bonamassa'yı bile dumur etmiş o derece
  • blues'un temelleri ve kökenleri kadim zamanlara dayanır. aynı zamanda varlığını ve popülaritesini birbirinden yetenekli müzisyenlere borçludur. bu genç adam da, bu müzik janrının varlığını geleceğe taşıyacak olan yeteneklerden biri olacaktır: https://www.facebook.com/…7066684650213/?fallback=1
  • 4 yasinda ukulele calarak muzige ilgi duymaya baslamis 8 yasinda ise ilk elektro gitarina sahip olmus gelecegin blues efsanelerinden birisi olabilecek kadar potansiyele sahip 12 yasindaki gitarist kardes.
  • blues'un sarışın çocuğu. instagramda rastele denk gelmiştim videosuna. ne kadar iyi olabilir ki yahu demiştim demez olaydım. diğer videolarını açıp bakınca bendleri, legatoları, lickleri kıskana kıskana izledim. hani öyle bi kaç zor lick ve şarkı öğrenip video koyan bir çocuk değil; ruhuyla çalıdığını hissetiriyor. b.b. king bu dünyadan göçerken ruhundan bir parça vermiş bu arslan parçasına. şöhretin kötü yollarına sapmazsa şayet gelecekte adını efsaneler arasına yazdırır.
  • (bkz: the search for happiness) isimli yeni çalışmasını yayınlamış blue's sanatçısı.. adam daha ergen denilen yaşta bile değildi blue's efsaneleri ile sahneye çıktığında..
    link

edit ; debut albümü aquarius ön siparişe verilmiş. link
  • norman's rare guitar kanalında izlemiştim ilk defa ve shredleri olsun tuşesi olsun blues hissiyatı yaşına göre fazla iyiydi.

yüzüne dikkatlice bakınca david gilmour'un gençliğine benzediğini de farkedebilirsiniz.

çok abartılı şeyler yazmayı sevmiyorum o nedenle kendisi için saygıyla takip ettiğim yetenekli bir gitarist diyip bu entryi burada sonlandırıyorum.
hesabın var mı? giriş yap