• 4-5 saat oynayıp denediğim ve beğendiğim oyun. silah yükseltmelerini başarılı buldum, oynanışı da gayet güzel. güzel düşünülmüş.
  • underrated oyun.
  • şu ara baya oynadığım oyun. steam'ın toplu sesli görüşme özelliğiyle baya eğlenceli oluyor. blitz'le millete girmek de ölünse bile çok eğlenceli.*
  • tps yerine fps olsaydı call of duty serilerinden birinin tarihe gömeceği bir başka wolfteam benzeri oyun olabilirdi. zira ghost recon arcade bir oyunken cs: go tactic/fps'dir. aynı şekilde call of duty de arcade bir oyundur.

cs: go 5v5 aktif competitive map'ler santimetrelik oynamalarla yıllar içinde son haline ulaşmış inanılmaz dengeli, taktiksel oynanış gerektirirken; kontrolü zor recoile ve karakter velocity'sinin aim almaya çok etkili olduğu round by round oynanan bir oyundur.

ghost recon recoili çok düşük silahlara sahip, velocity'nin atışınızı neredeyse etkilemediği, çatıdan düşerken headshot atabileceğiniz, fast-paced ve solo frag yarışıyla geçen, sürekli respawn olunan bir oyundur. bu onu kötü bir oyun mu yapar? hayır. eğlenceli bir f2p arcade oyundur. bir saniye bir saniye orada da bir ayrım var. cs go bir kere alınır. ekstra parayla sadece kozmetik satın alırsınız. ghost reconda gerçek parayla rakiplerinize üstünlük sağlarsınız. ne kadar ekmek o kadar köfte. (bkz: p2w)

sonuç olarak ghost recon fps olsa olsa kendini tarihe gömecek bir başka oyun olurdu. elmayla armutu karıştırmamalı.

son olarak (bkz: #48666113)
  • recon olanın yardırdığı oyundur. çünkü recon asult ve support sınıflarını da kapsıyor bir nevi.

recon olduğunuz zaman alın sniperı, sniper olun. alın otomatik silah asult ya da support gibi yardırın.

sınıfları dengelemek için bazı özellikler farklı doğal olarak. en önemlisi can. reconlar efektif olduğu için en az can onların ama sv 200 + special ammo ile rahatça adama 200 hitlik vuruş yapınca bu canın bir önemi yok. yakın mesafe de ise reconların şansı yok gibi diğer sınıflara karşı.
  • takım olmanın en önemli olduğu oyunlardan birisi. iyi bir takım kurarsanız oldukça eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. biraz harita eksiği var. önceleri çok fazla lag problemi vardı ama bu sorun aşılmış gibi. e artık biraz da harita üretin.
  • grafikleri beni benden alan süper oyun. ubisoft yapmış yani boru değil.
    tek eksiği çok hızlı olması, kimin eli kimin götünde belli değil ama o kadarı kadı kızında da olur:)
  • (bkz: #62990122)
  • tek kelime ile muhteşem. onca fps,rpg,arpg oynayıp alamadığım zevki şu oyunun taktikselliğinde buldum. mekanikleri, animasyonları, geliştirmeleri tek kelime ile muhteşemdi. neden kapattılar , bir açıklama yapılmadı. kalbimde bir ukte olarak kalacaksın.
  • bu oyunu kapatanları her gün "sevgiyle" yad ediyorum. müthiş bir oyundu, haritalar, grafikler, server kalitesi olsun. on numara da profil yaratmıştım kendime, para ödemeden güzel silahlarım vardı. neden bunu yaptın ubisoft neden?
hesabın var mı? giriş yap